• 14ats.

  Bakugan žaidimas vaikams - kur ieškoti?

  Iš krikštasūnio gavau užsakymą - bakugan žaidimas.. hmm gal patarsit, kur ieškoti, net neįsivaizduoju, kas tai yra...?

  LemonmintVaikasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  na taip sitas žaidimas paskutinis mados klyksmas - jau man teko ju ieskoti, tai tikrai yra vaiku mieste, cipoline, o siaip jeigu nezinot, ka dovanoti ų metu berniukui - dovanokit bakugana - neprasausit :)

  Anonimas

 2. 2

  O, šiuo laiku svarbiausias berniukų žaislas :) Būna maksimose, bet dažnai išpirkta būna. Šiaip daugiausiai esu mačiusi žaislų parduotuvėje Akropolyje, toje kur prie baseinėlio, neatsimenu pavadinimo, bet šalia yra Mada vaikams. Tai tokios kortos viduj su metaliuku ir rutuliukai, kuriuos padejus ant kortos išsiskleidžia į visokius pabaisiukus. Geriau pirkti 3 vnt pakuotę, nes ji kainuoja 45 Lt, o po vieną vnt kaina iš viso kosminė - 25 Lt. Dar yra specialios lentos jiems, kilimėliai kovų ir taip pat pačių bakuganų pakuotės po 6 vnt., žiūrint už kokią sumą dovanos jums reikia. Sėkmės :)

  vilmazak

 3. 1

  Zaislu parduotuvese arba didziuosiuose prekybos centruose yra.

  Imbiere

 4. 1

  zailsu parduotuvese tikrai yra

  ruta26

 5. 1
 6. 1

  Daug pigiau pirktis is ranku naujus . Siulau pasiziureti cia: http://picasaweb.google.com/bakuganai2009

  Anonimas

 7. 1

  maximoj arba internete siulyciau

  ervijota

 8. 1

  jei parduodami žaislų planetoje ir paklauskite pardavėjos kur yra bakugan žaislai

  Anonimas

 9. 1

  Mes irgi turime sita zaidima berniukai tiesiog pamise del jo...atsimenu gavome dovanu gimtadienio proga, tiesa ne pati zaidima o dovanu ceki Kotrynoj, kuri veliau musu berniukas paverte i sita Bakugan zaidima :)

  Sange

 10. 1

  google paieskojau ir radau, kad Kotryna pristato siuos zaislus kaip naujiena, nueik i www.kotryna.lt puslapi - rasi.. as irgi apie toki dar neesu girdejus

  Ingna