• 19ats.

  kaip manote 9 , 10 menesiu kudikiui mamos pienas dar taip pat svarbus kaip pirmaisiais menesiais, ar tik mielas iprotis, nusiraminimas pabunant prie mamos kruties? ar nesublogeja pieno kokybe maitinant po 6 men krutimi?

  rainbowVaikasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  gal ir negrazu bet vaikas svarbiause tikrai neziureciau ka galvoja kiti

  jolakaciene

 2. 3

  Ir is kur jus tokius paistalus istraukete?:) Mamos pieno svarba ir kokybe niekada nesumazeja. Net Pasauline Sveikatos Organizacija rekomenduoja vaikus krutimi maitinti iki 2 metu ir ilgiau.

  Kikymara

 3. 2

  LAURYYTTE'ei labai ačiū už straipsnį ir visoms kitoms, kurios už ilgą žindymą. Aš taipogi buvau suabejojusi, galvojau apie nujunkymą, bet sugrįžau į vėžes po šio klausimo ;)

  Rugsėja

 4. 2

  Ne tik kad svarbus, JIS - BUTINAS bent pirmuosius DVEJUS metus. 2-3 žindymo metais motinos pieno kokybe panasi i priespienio. Vadinasi, jis pilnas imuniteta stiprinanciu medziagu ir visokio kitokio gerio. Netrukus du metai kaip zindau dukrele ir tuo be galo dziaugiuosi.

  Anonimas

 5. 2

  Pieno kokybė visada išlieka pati geriausia.Nuo pat pirmo lašo priešpienio iki paskutės galimybės pasmaguriauti mažyliui, ragaujant ir paskutinius lašiukus.
  Pieno maistingumas,antibakterinės savybės,skonis priklauso tik nuo to,kuom mamytė pati maitinasi ir kokia jos sveikata.

  Anonimas

 6. 2

  Siūlyčiau paskaityti straipsnį apie tai http://www.delfi.lt/news/daily/Health/iki-kokio-amziaus-vaiko-zindymas-nelaikomas-seksualiniu-priekabiavimu.d?id=58613135

  Lauryytte

 7. 2

  Mano dukrytei MP svarbus kaip maistas,nes nakti prabudus ji labai godziai valgo, diena valgo tik pries uzmigdama, bet tuo paciu ir pavalgo MP, nes normalius pietus valgo atsikelus...Dygstant dantukams jei buvo kaip nusiraminimas, nes kelias dienas tik prie kruties kabojo, bet prasikalus vel kruti pamirso, o kad pieno kokybe pablogeja nemanau, nebent valgysi maista turinti mazai vitaminu, bet tada is tavo organizmo savinsis pienui reikalingas medziagas...Dukrytei 1m1men dar maitinu pati ir kol kas apie nutraukima negalvoju, jei turiu galimybe maitint ja ir naudojuosi...

  estrella181

 8. 2

  Rekomenduoja maitinti iki tol, kol vaikas pats atsisakys. Visiškai pritariu Kikymarai, kad mamos pienas svarbus visais etapais. Gal jis savo sudėtimi ir skiriasi, nes prisitaiko prie augančio vaiko, bet kokybė dėl to nei kiek nesuprastėja :)

  Ausra

 9. 1

  asmeniskai maitinau iki metu nes jau pienukas baiginejosi.nieko smerktino nematau kad kai kurios iki 2-3m maitina,svarbus pienukas vaikui labai

  sandi

 10. 1

  literatura sako kad kuo ilgiau tuo geriau,bet is savo patirties manyciau kad pakanka iki6men,nes veliau tikrai tampa yprociu nusiramint,ir naktys bemieges ir vaikui ir mamai buna kiek pastebejau

  Kalnietiene