• 22ats.

  kaip elgtis su vyru jai jis daugiau demesio skiria savo tevams nei man?

  mano vyras daugiau rupinasi savo seserim ir mama nei manim. jis visada viska sako ir klauso savo mamos o ne manes. jai as patariu jam kanors jis pasitaria su mama ir jai ji jam pritaria tik tada jis naudojasi tuo patarimu

  saslas123ŠeimojeĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  Turit tuomet sugalvoti pati gudresnį priėjimą ties susiklosčisią situaciją.
  Aš jūsų vietoje tiesiog visiškai nutraukčiau santykius su vyro šeima.Ir taip pat, pas savo mamą "dingčiau su vaikeliu kur kas dažniau.
  Beje,mielai anytos užmoji pasidaryt DNR,patenkinčiau,o vyra dar ir nieko nedarius iškart paduočiau alimentams (tam nereikia jokių skyribų).
  O tokį savo poelgį,motyvuočiau tuom vyrui,kad šitaip tiesiog apsaugosiu vaikelio pinigėlius,kad nenukiauliautų jie anytų,ar švogierkų paramoms...
  Beje,po tokio žingsnio iškart ir vyras parodys savo tikrąjį veidą, ir niekur nedigs,nepasislėps ir po motinos skvernu,vaikeli teks ne tik pripazinti zeminančiomis aplinkybėmis vyrui,bet ir tikrai vyras pasipiktins ir tuo ką pridarė motinos itarimas.

  Anonimas

 2. 2

  Kai motinos, realybėje išardo savo vaikų gyvenimus, tokių istorijų aibės.
  Jei vyras anksčiau ar vėliau nesusivoks, kad dabar tik jūs, esate sava šeima. Ir tik jūms esant drauge, privačioje erdvėje, gyvenimas neturi neperžengti savo šeimos interesų ribų ribų, jis bus normalus.
  Kitu atveju,santykiai pasmerkti tik žlugti.
  Vaikas,ne priemonė suaugusiųjų manipuliavimui ir už judviejų santykius neskolingas ,todėl vaikas nepriežastis gyventi su despotu.
  Na,o klauso dabar tik motinos todėl, kad jūs pati,tikriausiai kažkokioje situacijoje jį labai nuvylėte,ar kur susimovėte. Iš čia ir atėjo nepasitikėjimas,atšalimas.
  Jei vyras pradingsta motinos ir sesers "šėšylyje" ,vadinas jus jam nebeidomi.

  Anonimas

 3. 1

  sakyk jam kad tai tau nepatinka,kad reikia laika keisti su seima savo

  sandi

 4. 1

  Atvirai jam pasakyti, ka apie tai manote. Vienintele iseitis, galinti pakeisti jo mastyma ir elgsena... Sekmes!

  Yuki

 5. 1

  skirk tu savo tėvam daugiau dėmesio nei jam.

  coliukexxxx

 6. 1

  greit tokį velniop pasiųsčiau. Nes žinokite žmogaus jau nebepakeisi. Geriau jau greičiau skirtis ir negaišt laiko, nes vėliau vis tiek reiks skirtis. Jei dar jauna esate, tai nervai stipresni, o vėliau geležinė kantrybė vis tiek trūks, tik kažin kiek bus jums tada metų,bus manau sunkiau.

  Pabuciuok

 7. 1

  dar pagalvosiu bet tiktiausiai pasinaudosiu anonimo patarimu

  saslas123

 8. 1

  Jei nuteikinėja,tai žinok kuo daugiau jos klausys,tuo greičiau būsit atskirai.Arba jis tavęs klauso,arba išsiskirsit.Jei jis nori būt su tavim,tegul pasikeičia į tavo naudą,jei ne,tai viskas aišku,galės su mamyte gyvent.

  aidaS

 9. 1

  anksciau jis taip nedarydavo labiau klausydavo manes, vienu tarpu buvom susipyke ir nuo to laiko pradejo labiau klausyyti mamos. jo sesuo nedirba ir jis amzinai jai padeda nors jo mama jai labai stipriai padeda ir ji turi visko ko reikia. jo mama manes nemegsta ir nuteikineja ji pries mane. rugpjucio 11 mums gime sunus ir vyro mama vyrui sako pasidaryti dnr tirima bet jis to nedaro. man net keista kad nepaklause.

  saslas123

 10. 1

  reikejo draugystes pradzioj ziureti,dbr jau neperauklesi

  ruta26