Atsakymai

 1. 2

  O man visai nieko atrodo jų kainos, pirkom roletus ir tinklelius, tai nesiskundžiam tikrai

  Ganešas

 2. 1

  Mes seioj tai jau antra partija roletu pas juos uzsakem, mums tai padare per savaite. laiko irgi gerai - be jokiu problemu

  Anonimas

 3. 1

  na girdeta firma, kokybiskos prekes tik kaina didoka

  Renatuke333

 4. 0

  mums viskas gerai - dexteroj buvo brangiau. emem sita https://www.lauresta.lt/produktai/zaliuzes/plisuotos-zaliuzes/

  Anonimas

 5. 0

  Gal ne visai i tema, bet kas nors galbut esate pirke zaliuzes is https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/horizontalios-zaliuzes/? Domina butent tokios kaip nuorodoje. Jei kas pirkote is ju, gal zinote ar patikimai ir laiku pristato prekes, kaip kainos lyginant su kitais zaliuziu gamintojais? :)

  Anonimas

 6. 0

  Nu pirkom ir roletus ir tinklelį durim, nes vaikas alergiškas uodam. atvažiavo, išsimatavo dar patarė kaip patogiau būtų. Jau keli metai kaip turim nesugedo, normaliai viskas atsidaro, nužsikerta.

  interjeroguru

 7. 0

  vietoje žadėtų 15 d.d. roletus pagamino per 32 d.d. - nuolat keitė terminą. Nepatikima laike.

  Anonimas

 8. 0
 9. 0

  draugai pirko roletus visam butui - pasiule geriausia kaina uz kokybiska preke tai ir pirko, o mes ruosemes irgi pirkt, bet apsigalvojom ir visai nedejom nei zaliuziu nei roletu virtuveje ant lango, o vertikaliu zaliuziu kambariui uz geresne kaina gavau kitoj firmoj isikurusioj "Urme".

  Anonimas

 10. -1

  Labai ilgai reikia laukti kol pagamina. Jau prieš 2 savaites užsakėm tinklelius, dar vis nėra... Kad bentnežadėtų, kad greitai bus.

  Anonimas