kodel vis nedysta dantys?
sveiki,
pasistengsiu trumpai,kai mano sunui buvo ketveri, stomotologas patare israuti pieniu dantuku sakneles, likucius,nes visi keturi virsutiniai pieniniai dantys buvo tiesiog istirpe.Tai pasitare su keliais gydytojais,atsigulem i kauno klinikas ir mum pasalino tuos dantu likucius.Bet dabar praejus tryms metams man vis darosi neramu, jau mums bus uz dvieju menesiu septyni metukai,o mes vis dar neturi keturiu priekiniu dantu,ir jie dar matyti net nesiruosia dygti.Jau ir sunus jaucia diskomforta be dantuku mokykloje,ir man jau baisu darosi del psichologines, fizines vaiko sveikatos.Patarkit gal kas buvote susiduria su panasia problema?

Kamiliukas
vejune
Ganešas