Atsakymai

  1. 5

    pirmajai pirkome nauja ir antrajai nauaj :)

    deimantina

  2. 5

    pirkom nauja sy didziule nuolaida :) jei buu nepadare tokios nuolaidos tai butume pirke kitoki vezimuka taciau taip pat nauja

    ddaivute

  3. 5

    pirkom nauja, bet uz tokia kaina buciau geriau gera nupirkusi padeveta, nes turgui nupirkom kaip ir apziurejom buvo kaip ir naujas, dar palikom pas juos pinigus sumokeje, pavaiksciojom po turgu ir tik tada pasiemem vezima, tai namie visokiu kliurku atradau, mano manymu sukeite mums vezimus, bet cia uz ziopluma niekas neatsako:) tai jau pasimokiau is savo klaidos:)

    erika1984

  4. 5

    pirkom nauja,o dabar jau noreciau parduoti,nors uz puse kainos:(

    iirina

  5. 4

    Pirkau naują Graco vėžimėlį už labai palankią kainą,nes buvo akcija,tokia pat padėvėta tuo metu kainavo gal porą šimtų mažiau,tai nutarėm,kad geriau pirkti naują su garantija nei padėvėta- neaišku kokios būklės....

    debesėlis

  6. 4

    as pirkau deveta,nebrangiai ir kaip naujas

    Anonimas

  7. 4

    pirkom deveta bet tik vieno vaikiuko isaukta vezimuka:))))))))) o spartinuka mum padovanojo jau kaip ir nereikia mum jo galvojam padovanoti taipat:))

    pukelis2009

  8. 3
  9. 3

    vyresniajai, buvo mums atidave vezima, o mazajai pirkom nauja

    neringa1981

  10. 3