• 31ats.

  Ar bandėt virti kondensuotą pieną?

  Man labi patiko, jis gavosi kaip irisas, bet jo daug nesuvalgysi :) Atsimenu iš vaikystės laikų, kai tėtis išvirė kondensuotą pieną, aš su broliais vos nesusimušiau, juk indukas nedidukas ir galvojom, kad nepasidalinsim, ogi po porą šaukštų suvalgėm ir viskas, nes širdis apsalo, o tėtis juokėsi iš mūsų :)))))))))) liko dar ir tėčiui ir mamai :)

  ernesta3Maistas ir gėrimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  Reikia virti apie 2-3 valandas. Jokiu skyluciu pradurti nereikia, pienukas isbegs :))) Tik reikia verdant ziureti, kad NEPRITRUKTU vandens !!!! Gali sprogti !!!! Apsemti turi daugiau nei puse indelio, vandenuko reikia vis dapilti. Ir NEATIDARYTI indelio, kol neatveso. As palieku tame paciame vandenyje ir isimu,tik kai buna vos vos siltas indelis,o geriu,kad visai atvestu. Sekmes ir bukit atsargios ;)

  almyte7

 2. 4

  Taip, esu virusi ir ne karta. Naudoju riesuteliu arba vafliuku idarams :)

  almyte7

 3. 3

  As verdu ir kondensuota piena ir pertepu vaflius arba tingini darau.

  kristulele

 4. 2

  Va, ir aš kaip linelis, galvoju, kam jį virti, jeigu galima Rududu nusipirkti - ir tirštas, ir saldus. Ir ką su išvirtu paskui daryti? Šiaip smaližiauti? Kokiems tortų pertepimams, tai suprantu, kad galima eksperimentuoti, bet šiaip tai nevirčiau. Net ir torto pertepimui nevirčiau:))))

  elegancija

 5. 2

  Kažkada esu virusi kondensuotą pieną,reikėjo torto kremui,o viriau man atrodo tik dvi valandas ir to užteko pasiekti reikiamo rezultato...

  debesėlis

 6. 2

  Niekada nesu virusi, nes man vaikysteje patiko paprastai pradurti skarbonkes virsuje dvi skylutes ir ji visa issiurbti, o paskui ta skarbonke dar atsidarydavau ir pirstais likucius islaizydavau :)) jetau, koks man saldumynas buvo, uz saldainius geresnis :)) Bet reiks pabandyt issivirt kada nors.

  Agne

 7. 1

  Ne, nebandziau :)

  Yuki

 8. 1
 9. 1

  Ne dar ne bet kadanors tikrai pabandysiu! I belyve

  Anonimas

 10. 1

  Ar galima virti, koncencuoto pieno indeli, kuris atsidaro kaip koncervai ar alaus skardine?

  Anonimas