Atsakymai

 1. 3

  Pirma karta pasimylejom po kokiu 6 savaiciu, kaip ir patartina.

  Indruke

 2. 3

  del spiraliu, ce jau kitas klausimas.. as nezinau.. tikrai nei viena apsisaugojimo priemone 100% neapsaugo.. as isidejau ir kuo puikiausiai jauciuosi, ir turbut ne as viena taip jauciuosi..

  kristale

 3. 3

  Na reikėtų palaukti 8 sav. Tau tik geriau bus,o vyras jei protingas ir geras,tai supras ir palaiks.
  O kas liečia spiralės,tai gerai pagalvok,viena,kad ir su jomis kartais pastoja,kita ji gali netikti.

  Deimax

 4. 3

  taip, mes ir laukem 8sav.. tada isidejau spirale ir dar 1 sav teko laukt :)

  kristale

 5. 3

  Vertetu palaukti 6-8sav. kad nepakliutu infekcija, nes gimda vis dar traukiasi, o jei dar buvo iplisimu, tai tiesiog tau paciai nebus malonu myletis.

  kotikita

 6. 3

  Man gyd. nieko del to nesake, bat as perskaiciau knygutese kur gimdymo namuose dave. Is gimdymo namu isvaziuojant man dave lapeli, kad nunesciau ginekologui, tai po 2men nuejau pas ginekologo padaviau lapeli ir tuo paciu apziurejo. Pasako ar viskas sugijo ar siulai istirpo jei buvo siuta, paklausineja ir pakalba apie apsisaugojimo priemones :)

  Erika_P

 7. 3

  na mes tai palaukem 8 savaites po gimdymo, dar nuejau pas ginekologe ir tada... siaip ir gydytoja ligoninej sake, kad 6-8 savaites reikia butinai palaukt...

  Cobrike

 8. 2

  kiek zinau tai menesi laika po gimdymo negali myletis

  ikmeskute

 9. 2

  Nors neplyšau, bet kažkiek viduje "pasiuvinėjo"< nors apie tai į apžiūros lapą neįrašė. Liepė 2 mėn. susilaikyti. Kadangi po tiek laiko reikėjo ir ginekologui pasirodyti, tai po jo vizito ir viskas tapo aišku - galima ar ne. O ir dėl kontracepcijos pasitarėme irdar po mėn. jis man įdėjo spiralę.

  elegancija

 10. 2

  Gydytoja ir man liepė pakentėti 8 savaitės. Kai tik suėjo terminas, nuėjau pas gydytoją ir ji mus palaimino :))))))

  Irma