• 30ats.

  sveikos merginos. labai seniai jau cia lankiausi. noriu is jusu patarimo. mane apniko panika, nes pasidariau testa ir jis teigiamas, o mano vyresneliui tik 2metai ir 9 menesiai o mazajai 1 metukai ir 7 menesiai. man baisu kad laukiuos trecio.nezinau ar darytis valyma ar gimdyt. visokiu minciu pilna galva. esu beprotiskai pasimetusi

  avijadaIr vėl nėščiaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Svarbiausia nestresuok, pasikalbek su vyru, nueik pas gydytoja , pasidaryk tyrimus, tada ir apsispresit, Svarbiausia neskubek, su tokia mintim reikia susigyventi tai nusiteikti ir tada nebelieka abejoniu ka pasirinkti. As tai suzinojau kad laukiuos antro maziui buvo tik2 m, vyras buvo soke , bet praejus trim men padeda man dziaugiasi.linkiu jums visokeriopos sekmes .

  wiktoriuke

 2. 3

  jai darysi isvalyma grausiesi visa gyvenima.

  Anonimas

 3. 3

  Aš visuomet būsiu už gimdymą, nebent prievartavimo atveju galėčiau pakeisti nuomonę. Juk tai didžiausia dovana. Pagalvokite, kitos poros iš vis negali susilaukti vaikų. O tarp jūsų vaikučių metų skirtumas tikrai normalus. Bus sunku, bet patikėkit, užauginsite juos visus ir džiaugsitės, kad taip nusprendėte! Sėkmės ir pozityvumo jums! :)

  Ievu

 4. 3

  o kaip artimieji ,vyras reaguoja.seip as asmeniskai uz tai kad gimdyti.pradzia gali but sunki.bet ateityje tik dziaugsites kai vaikai isaugs :)

  Anonimas

 5. 2

  vyras tikras šiknius, kažin,jei pasakytumėt ,kad eitų pasikart, ar jis eitų?


  nėra žodžių..

  Pabuciuok

 6. 2

  kai tarp vaiku nedidelis skirtumas augint fiziskai sunku, bet kartu finansiskai ir psichologiskai lengviau dar kaip sakoma neuzmirsote pampersus kaip det tad laikas kitam.. aplamai vistiek galvojote apie kita vaikeli, nes nesiemete radikaliu priemoniu kad isvengt nestumo, na taip gal per anksti, bet kol trecias gims dar 8men praeis tad tie dar ugteles, bus visiems smagu

  vejune

 7. 2
 8. 2

  du pavalgo, pavalgys ir trecias::)grazu didele seima!

  raima

 9. 2

  Pasikalbekit su vyru,susideliokit visus UZ ir PRIES,tada spreskit,cia tik jusu seimos apsisprendimas,ne musu.Ka benusprestumete,nieks neturi teises jusu smerkti.

  Jolka123

 10. 2