Atsakymai

 1. 3

  Labai idomu, tos kurios rašote, kad žūsta naudingos medžiagos, kur apie tai skaitėte? Nes kiek man teko skaityti - netgi ant indelio ar pokelio etiketės, tai nurodoma, kad nerekomenduojama šildyti dėl to, kad maistas netolygiai sušyla ir yra apsideginimo tikimybė, o kitos priežastys neįvardijamos.
  Citata iš "vz.lt" - Nors dažnokai pasigirsta kalbų, kad mikrobangų krosnelės pavojingos sveikatai, mokslininkų yra įrodyta priešingai."

  "WWW.elektronika.lt - ...tačiau mikrobangų krosnelėje skleidžiamų bangų energija per maža, kad suardytų molekulę. Gaminant mikrobangų krosnelėje, maisto sudėtis nesikeičia. Biologiniai organizmai ir vitaminai gali žūti tik dėl perkaitimo. Taigi vieni vitaminai ir bakterijos išlieka, kitos žūva. Jų išgyvenimas priklauso nuo esančių riebalų, vandens ir cukraus molekulių temperatūros. RYŽTINGAS ATSAKYMAS NEPATAISOMIEMS SKEPTIKAMS:
  Kaip paaiškino dr. A. Ušinskas, didžiausia sveikatai rizika mikrobanginėse krosnelėse yra: 1) elektros smūgis dėl gedimo, 2) nudegimas nuo karšto maisto, 3) gaisras dėl gedimo. Mikrobangų krosnelėje naudojamos sąlyginai pavojingos elektromagnetinės bangos. Jos panašios į bangas, kurias spinduliuoja mobilūs telefonai. Diskusijos apie krosneles skleidžiamomis bangomis sukeltą vėžį yra iš tos pačios srities, kaip ir diskusijos apie mobiliųjų telefonų sukeliama vėžį. Moksliškai nėra įrodyta, kad naudojantis krosnele pagal instrukcijas, galima pakenkti sveikatai."
  Na, aišku, pilnas internetas ir neigiamai vertinančių mikrobangų krosneles. Todėl reikia pačioms galutinai atsirinkti - tikėti tuo ką rašo, ar ne.

  elegancija

 2. 2

  todel kad mamos pienas labai trapus dalykas,o mikrobangu krosneles skleidzia negeras bangas

  ervijota

 3. 2

  beto mikrobangeje netolygiai susyla maistas

  Shoricel

 4. 2

  Mikrobangų krosnelėse šildyto maisto poveikis sveikatai dar galutinai neištyrtas. Yra labai prieštaringų nuomonių, matyt todėl kūdikiams nerekomenduoja maisto šildyti mikrobangėse.

  Anonimas

 5. 1

  mes sildom,netikiu tais isvedziojimais apie zala mikrobanges

  sandi

 6. 1

  Kenksmingos bangos, mes suaugę stengemės nesinaudoti mikrobange, o ką jau kalbėti apie kūdykį.

  iinnggaa

 7. 1

  nes praranda savo vitaminus ir savybes.

  geiza

 8. 1

  nes praranda savo savybes

  liuks

 9. 1
 10. 1

  Na, man irgi keista, kodel rasote, kad ten zusta medziagos? Tikrai niekas ten nezusta, tik netolygiai maistas susyla, reikia gerai ismaisyti.

  Agne