Atsakymai

 1. 2

  Klausyk , dar kart kartoju, neprimetinek cia visiems savo iskreipto "tikejimo" as pasakiau tai ka mastau, apie ka galvoju, ir man visiskai nusispjauti, ka tu manai apie kitus.
  patikek man tavo tikejimo zodzio tiesu nereikia, as puikiai suvokiu apie savo tikejima, ir tai i ka tikiu ir man nereikia kas diena skaityti Dievo zodzio, kad galeciau cituoti, ne nesuvokdama apie ka rasoma.

  Shirse

 2. 2

  As galiu pasakyti tiek, Jei tu kalbiesi su dievu, esi tikintysis. bet jei Dievas atsdako tau - tai jau sizofrenikas.
  Todel taip ir yra. kad Dievas neapscioupiamas, neapriepiamas, ir neapsakomas. Nes jis ir yra tai apie ka visi kalba, bet niekas jo nera mate...
  Todel geriau neknisk proto su savo tikejimo zodziu, ar kam tu ten priklausai ir leisk zmonem ramiai gyventi, Tikint i Dieva koks jis yra ar kas jis yra.

  Shirse

 3. 2

  Vieniems tai nieko jis nereiškia - nes nėra tikintys, o tie kas tiki tai kaip daugelis pasakytų "Dievas yra Meilė"...
  Siūlyčiau pasiskaityti, jei labai aktualu jums ---> http://www.dievas.net/Kas-yra-Dievas-.php

  Lulu

 4. 2

  Mano nuomone, Dievas yra gyvybiu suteikejas. Uz kiekviena suteikta gyvybe mes turime jam paklusti, tai yra laikytis visu jo isakymu.

  Imbiere

 5. 2
 6. 1

  http://lt.wikipedia.org/wiki/Dievas

  :)))

  Yuki

 7. 1

  Shirshel sirdele :))), na ko tu nervuojisi :) . Ir ko tu taip purkstauji :) vadini mane sizofreniku nors kai pasiziurei i biblija tokiu suizofreniku kaip as pilna Bibblja :) pradedant Jezumi ir baigiant paskutiniu tikinciuoju :). idomu kaip Apsatalai ir pranasai uzrase Dievo zodi i biblija ? :) Sizofrenijos budu ? :))))
  Tu sakai kad tau nereikia skaityti biblijos kiekviena diena, o man Dievas savo zodyje :) sako, teneatsitraukia si knyga nuo tavo lupu :) .
  ir dar sako neklausyti zmoniu, o klausyti Dievo :) ,
  Kadangi tai ka tu sakai priestarauja Dievo zodziui ... :) atleisk nepaklausysiu taves ir toliau skelbsiu ta zodi kuri gavau per savo gyvenima su Dievu :)
  Tai kad apsiramink :)

  ralfonsas

 8. 1

  O Dievas pats apie save pasako sitomis Biblijos vietomis: Jono 1:1 Pradžioje buvo Žodis, tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas.
  Jono 14:6 Jėzus jam sako: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.
  I Jono 4:8 Kas nemyli, tas nepažįsta Dievo, nes Dievas yra meilė.
  Pakartoto įstatymo 30:14 Žodis yra labai arti tavęs – tavo burnoje ir tavo širdyje, kad jį vykdytum!
  Jono 8:32 ir jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“.

  Mes nesuvokiame vieno dalyko, kad Tiesa ir Meilė yra ne jausmas ir ne sąvoka ar būsena, bet tai yra gyvas organizmas !!! O viskas paprasta. Mes esame sukurti pagal Tiesos ir Meilės atvaizdą. Nes mums visiems patinka, kai mums sako tiesą ir kai mus myli. Raskite man patį didžiausią niekšą – melagį, kuriam patiktų, kai jam meluoja.
  Aš drįsiu atsakyti už jus - tokių nėra, nes kūrėjas Dievas, kuris sukūrė mus visus iš vieno ir to paties molio, pagal savo atvaizdą - ne kūnišką, bet dvasinį Tiesos ir Meilės atvaizdą. Štai kodėl Dievas, Tiesa ir Meilė yra visur esatis, štai kodėl Jo Tiesos ir Meilės negalima uždaryti pastatuose. Štai kodėl Jis negyvena rankų statytuose pastatuose, bet mes esame gyvojo Dievo - Tiesos ir Meilės pastatai, kuriuose Jis gyvena.

  ralfonsas

 9. 1

  Na ziuriu tikra sishre :))). Bet vis del to pamastyk nors kiek nors ;) . Dievas mus sukure kalbancius girdincius ir uzuodziancius, o pats nekalba ir jo girdeti mes negalim ;) nelogiska kazkaip :) .

  ralfonsas

 10. 1

  zmogaus protas negali suprasti ir isivaizduoti kas yra Dievas.. nes zmogus uzterstas nuodemes... Dievas yra visuma, jo apibrezti tiesiog neimanoma vienu zodziu... biblijoje rasoma jog jei zmogus plika akimi pamatytu Dieviskaja sviesa- jo akys iskart apaktu...

  rainbow