• 13ats.

  Ar leistumėte vaiką pas anytą,jei...?

  Kadangi mes su anyta nebendraujame,bet kaip bebuvę anūkė ir jos.Vaikas išbuvo 10d.skambinau vis klausiau kaip sekasi ar viskas gerai,anyta vis sakė taip viskas puiku.Dešimtoje dienoje bedirbant apėmė toks blogumas,veidas kaista ir toks jausmas,kad kažkas nutiko vaikui.Paskambinu vaikas verkia nori namo pas mamą,kadangi girdėjosi puikiai verksmas anytai nebeliko nieko kito kaip pasakyti,kad nori namo ir norėjo nuo pat pradžių.
  Šiaip labai bendraujantis vaikas,bet kai grįžo,net nežinau gal tai vaikiški kaprizai,veikti nebuvo ko vaikų nėra.Baba žiūri serialus,vaikui multikų neleidžia žiūrėti,radijos neleidžia įsijungti,o mano vaikas tik atsikėlęs visada jungia namuose muziką.Blogiausia yra,kad senelis daug keikiasi ir visada bamba,nieko jis nedaro,bet praeinant vis siūlo į kailį,prilupti.Jis jau toks visada buvo,beje mušė savo vaikus mažus.
  Praėjo dienų,anyta skambina,kad ar leisčiau vėl pas ją,bus pusseserė,nupirktas didelis baseinas.Vakar vyriausioji jos pusseserė vaiką pasiėmė ir nuvežė į kaimą.Grįžau po darbo,skambinu anytai,pasirodo pusseserė buvo vos kelias valandas ir daugiau išėjo pas kitus savo senelius ir vėl vaikas mano vienas,nėra ką veikti.Pasirodo mano vaikas prašė leisti paskambinti man,o anyta specialiai neskambino,tada pradėjo verkti noriu namo,sako niekas tavęs neveš,o jei nori gali susikrauti daiktus ir keliauti pėsčia pas mamą.Vaikas susikrovė savo daiktelius ir išėjo visgi 5m.matyt išsigando sugrįžo,pabeldė į duris paklausė ar gali įleisti į vidų.Taip spaudžia širdį negaliu,rytoj po darbo nuveš darbdavys,nes ten retai autobusai važiuoja.
  Vien todėl,kad pažįstu savo vaiką labai gerai,į darželį kaip į šventę,su kitais vaikais, suaugusiais sutaria puikiai.O čia viskas gaunasi keistai.
  Galvoju daugiau niekada nebeleisti vaiko pas anytą ir net nežinau ar gerai pasielgčiau,taip anyta yra anūkei davusi dagiau negu tėvas.Bet ji tokia savotiška,visi blogi,tik ne ji ir ne jos giminė.
  Jau išsiplėčiau,bet negaliu užmigti,po pokalbio telefonu su anyta ir vaiku.

  emiliukasSu giminėmisĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  as nepalieku nei saviem, nei svetimiem, nors zinau kad mano vaikas prisitaikytu, jis kantrus, o jei vaikas islepintas, tai jam visur bus blogai, o seneliai nori biski paaukleti ir ismokyti kad vaikas butu gera ir klausytu, nes kas per vaikas, jei pasiemes daiktus neva eina is namu, cia jau negeras elgesys

  vinipukas

 2. 2

  Mano maziui tik 1,5m, o jau anyta svaigsta kaip pasiims vaika atostogoms savo, ji rudeni atostogaus. Sakiau tik per mano lavona. Ji gyvena uz 200km nuo musu, tai as neprivazinesiu jei man vaikas uzsiverks. Uztenka kiek nuvaziuojam mes visi trys. Siaip uosviai geri, bet man geriau vaika palikti pas savo tevus butu nei vyro.
  O jusu vietoj kas pora savaiciu nuvaziuociau, pabutumem diena ir manau tikrai uztektu.

  estela24

 3. 2

  Zinok ir man labai vaiko pagailo :( beskaitydama isivaizdavau, kaip vargselis (-e) stovi uz duru :(. As zinok neleisciau, ir butu grieztas ne, nebent vaikas pats labai jau prasytusi, tai vykciau kartu, bet tikrai vieno tokiam durdyne nepalikciau. Kartu pabuciau kelias val kokias , ziureciau, kaip bendrauja kaip elgiasi, o neduok D. paliestu mano vaika toks senelis tai zinokit nezinau, su visom durym iveiciau turbut jo papurtyt ! Ne visi gimines, kas turi kraujo rysi, sakau is savo patirties ;(.

  SantaSantute

 4. 2

  nezinom mes pilnos tavo santykiu su anyta istorijos,bet as manau neleisciau vaiko.o jei labai noretu pas mociute tai tik potai dienu..

  skruzdux

 5. 2

  neleisciau as ir pas savo mamka ir pas anyta neleidziu,nebent retai retai jei ateina leidziu keliom valandom I parka o pas jas ne,tesiog kaip zinai pati zmones,tai ir sprendi leisti ar ne,vyras mano is pradziu piko,sako vaiko neleidziam pas babas sakau ir neleisiu,ir mano mamka ir anyta megsta nusikeikti,ypac anyta kas trecias zodis keiksmazodis tai nenoriu kad mano vaikas butu tokioj aplinkoi:/nors pavydziu zmonem,kaip sakau kurie turi tikras mociutes ir senelius,eina anukai ir I miska ir igamta su eis musiskiai ne tokie deja:(ir mano anyta su mamka megsta nupirkti ko nereikia,simta kart sakau kaip perkat paskambinkit paklauskit,tai ne atnesa bele atnest ka nors visai nereikia...

  mamuska

 6. 2

  as asmeniskai,tykrai savo vaiko pas tokio mociute niekada neleisciau ir nevesciau,jai jau taip su vaiku elgiasi.

  ABMamyte

 7. 2

  neleisciau, jei tik as buciau salia, o be to kol nesugebes normaliai elgtis su vauku, tegul pamirsta apie atvaziavimus!!!!!!!!!!!!!

  lolita24

 8. 1

  Pas anytą aš pati niekada nei kojos nekelsiu,šitiek apšnekėjusi ir mane ir mano visą giminę,tokių žinučių 2010m.rašytų telefone laikau,kad bet kam paskaičius žandikaulis atviptų.Anyta kaip ir mano vyras abstinentai,o atrodytų,kad pavartojus alkoholio paleidžia liežuvį į darbą.
  Praėjo tiek laiko,vaikas viską nuo a-z visada viską pasako,tai nebijojau leisti kai paprašė,kad ką padarytų tikrai netikiu.
  Pirmą kartą vaikas grįžęs papasakojo kaip baba kaimynėms vis pasakojo apie prie jos sutiktą mergaitę iš mūsų kiemo,ryža,strazdanotą,storulė.Jau įpratusi buvau,kad apšneka suaugusius,bet vaikus:(
  Kaip degė vaikas važiuoti pas babą į kaimą,net naktį nemiegojo ir še tau,manau,kad ir pats vaikas jau daugiau nebenorės,o ir neversiu.
  Jaučiu pasipils kalbos,kad išleido savo pensiją,o aš pasinaudojau,nors vaiko rūbų nebėra kur dėti,aprūpintas kelis metus į priekį,žinoma mano mamos dėka,ir net nepaklaususi pirko,suknelių gal 30 turi,tai dar 3 nupirko.Kojinių mes nebespėjame užsidėti visų naujų daug turime,tai dar pripirko,basutes naujas nupirkau,juk matė,tai dar vienas nupirko,striukių 12 turi ir toliau kraunasi.Kad kas paklaustų ko vaikui reikia.Nieko nesakau tyliu,tik savo mamai pasakau,anytai bijočiau,žinant ją tai visur apskalambins,kad reketuoju ją.
  Vieną ką pasakė žiemai nupirks kombinezoną,pasakiau,kad nepirktų,nes yra du nauji nupirkti,tada ji batus siūlo,sakau nereikia,tris poras žieminių turi.Išvertė akis sako baisios ponios,o kodėl aš viena rūpinausi viskuo dabar išdygo iš kažkur geroji fėja.Nemanau,kad blogai pasakyti tiesą,nebetelpa viskas į spintas,žaislų net per daug.Jai nepatiko,kad anūkė turi viską,bet ar aš kalta,nei per gimtadienis,kokias šventes neprisimynė,pernai į darželį vaiko nuėjo su dovanų maišu,pripasakojo auklėtojoms kaip aš neleidžiu matytis su vaiku,be jokios gėdos,kaip buvo nesmagu ir prieš darželio direktorę ir prieš auklėtoją.Bliamba tel.nr.turi jų visa giminė nesikeitė,neskambino nei karto ir aš neduodu vaiko?

  emiliukas

 9. 1

  Žinok, tokioj aplinkoj vaiko pasistengčiau nepalikt, nebent kai galėčiau, kartu nuvažiuočiau aplankyt, kad bent kažkiek matytųsi močiutė su anūku/e. Kad ir ji labiau padėjo nei vyras, bet tau neprivaloma atsilyginti jai vežiojant vaiką, kada ji užsigeidžia.

  Anonimas

 10. 1

  Nu ir "pagerinta" tavo anyta. Manau dukryte jau pati gali pasakyt ar nores pas mociute ar ne. Sioj virtoj stdizvelgciau i vaiko nuomone

  Anonimas