- 5ats.
Atsakymai
- 2
tada jos neveikia...bent jau as nepastebejau.mes kvietemes specialista kad skruzdes isnaikint.pamates dezutes pradejo juoktis ir pasake kad cia tik pinigu ismetimas:D
- 2
tu turi omeny ta elektrine dezute.atsakymas:inigu ismetimas.as turiu 4 skruzdziu nesumazino.
- 1
Taip nuo vabzdziu, tarakonu, peliu :-)
- 0
jei turite skruzdziu padekite kavos tirsciu lauke ar namuose ir skruzdes iskeliaus
- 0
Turėjau aš tą "Pest reject". Laikėm šalia šiukšlyno, kur gyveno žiurkė. Tai ta žiurkė visą žiemą iš mūsų juokėsi.:)
Po to pavasarį pati išėjo.....Vorai irgi niekur nepasitraukė.:)
Mano nuomone, "Top shop" yra apgavikų kompanija, jie jaučiasi nebaudžiami. Parduoda visokias "kapeikines" prekes su 1000%, gal net didesniu antkainiu. Jie kas, tikrai turi iš ko baudas susimokėti.:) Gaila, kodėl mūsų neapgina Vartotojų teisės. Juk tai yra akivaizdus žmonių apvaginėjimas viduryje baltos dienos!!!!

skruzdux
Gelele13