• 4ats.

  Del sodybos perrasymo

  Sveikos turiu toki klausyma,mano mama paveldejo is savo tevo sodyba testamentu.Po senelio mirties praejo 4 metai,bet ji nesitvarke paveldejimo ir nenori tvarkytis sake jai nereikalinga ta sodyba.Ar galečiau aš tvarkytis tos sodybos dokumentus ji neprieštarauja.Taciau nesu tikra ar nebus bedu man su teismais ir tt.

  irjmuteTeisiniai klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Jei tvarka nepasikeitus,tai reikės vistiek pirma dokumentus sutvarkyti jos vardu o paskui jinai parrašys jum.Jei nenori jinai tvarkyt dokumentų tegul parašo jum įgaliojimą.Mes taip tvarkėmės.

  Anonimas

 2. 2

  na siulau nueiti pas notara viska nuo a iki z papasakos,bet manau,kad tu tikrai negalesi tvarkytis,nes paveldejimas skirtas mamos vardu..bet jau daug laiko praejo..nuo paveldejimo,dokumentus reikia susitvarkyti per puse metu,nes turtas kitaip atitenka i valstybes rankas.

  nade

 3. 1

  tegul nueina pas notara ir paraso igaliojima jums,arba padovanoja jums.

  skruzdux

 4. 0

  Mirusiojo palikimą reikia priimti per 3 mėn. nuo mirties dienos, tai yra teisės paveldėti atsiradimo dienos. jūsų atveju praleistą terminą gali atstatyti, tai yra nustatyti juridinę reikšmę turintį faktą, tik teismas. į teismą turi kreiptis mama

  labirinta