• 17ats.

  Įdomu, kaip susiklostytų tokia situacija-jei su savim visad nešiočiausi peilį, būčiau užpulta kokio nusikaltėlio ir smeigčiau, bet nenudurčiau, tai ar už tai grėstų atsakomybė? Neišsiteisinčiau, kad tokiu būdu buvo ginamasi? Tiesa, kaip policija galėtų mane rasti, jei nusikaltėlis manęs nepažįsta, veiksmas vyksta tamsią naktį atokiam rajone?

  Eve89HumorasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  reikėtų išvis vengti tamsiu paros metu vaikščioti vienai

  Anonimas

 2. 1
 3. 0

  Manau jei peilis butu kiseninis ir plastakos ilgio ir tawo cia tokia ginyba .manau nieko nebuu.nes prie sawes mesiotis gali kisenini peiliuka.pataisyki jei klystu")

  Rasikea

 4. 0

  Tai cia pagal skilti,kur ikeltas toks klausimas supratau linksma jumorostine istorija ?
  :D :D

  Anonimas

 5. 0

  Manau,kad tai yra saltas ginklas kuri tu nesiotumeis.Kas del nusikaltelio nors jis ir tave nepazintu aplinkybes butu tiriamos,rastu kazkokiu zymiu ar pirstu anspaudu budu atpazintu tave.Pacia grauztu veliau sazine,kad vos nenuzudei zmogu.Geriau veitoj peilio paimk kazka kitka!:-)

  Anonimas

 6. 0

  Čia vaikų pasakų skyrelis? "Smeigčiau, bet nenudurčiau"??? O gal tiesiog pirma virtuvėje peiliu išmok naudotis, paskui valgydama... o tada jau aprimsi ir... nesąmoningų dalykų nebereikės rašinėt...

  Anonimas

 7. 0

  peilis yra legalus daiktas, pagal istatymus, peili rankinuke ar kiseneja kekvienas gali nesioti jei netycia reiktu apsiginti, na o jau kastetai bei teleskopai su bitomis yra uzdrausti:) pati tuom domejausi:)

  Esta