• 34ats.

  Ar jūsų namuose yra liniuotė vaiko ūgiui pamatuoti?

  Mes turim gražia spalvota su meškiukais liniuotę. Kas met pamatuojam vaiko ūgį ir ant jos pažymim, datą užrašom:)

  BaraniukaVaiko kambarysĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  Dar nera bet ruosemes pirkti. Manau labai geras dalykas ir vaikui idomu suzinoti kiek ji paugo ir kaip peraugs padesim prisiminimui.:)

  mamyciuke

 2. 4

  Daug seniau senelis matavo kiekvieną anūką, brėždamas žymę ant durų staktos. Bet pasikeitė laikai, pasikeitė durys, o ir senelio jau nebėra, tai turim nusipirkę liniuotę, bet dar tik pirmasis brūkšniukas - 1 m. proga pažymėtas. Man tai labai graži tradicija žymėti ūgį (nors ir ne ant pačių durų staktos:))) ).

  elegancija

 3. 4

  turim,grazia,kol kas kas menesi zymiu (mum 1,8 metukai)pat mazulismegsta salia atsistot ir ziuret iki kur jis yra :)

  gitaniux

 4. 3

  turim,dalyvavom vaikiuku renginyje,gavom dovanu.ech kaip patogu, grazu.dar nuotraukytes ant jos klijuojame,kita baigiu ismegzti,na tuo paciu principu,kaip mano avataras,nes jis irgi megztas.

  gintarep

 5. 3

  liniuotes neturim , bet ant duru staktos kol vyresnieji vaikai buvo maziukai zymedavome , tai gavosi kaip lenktynes , kuris kuri pralenks ugiu.Problemu del maitinimo nekildavo , valge viska be oziuku :))

  Idora

 6. 3

  taip turim, cia dar mano likusi, kai maza buvau:)) tai ir dukryte matuojam ir suneli:)))

  ievutek

 7. 3

  Pas senelius yra. Pas mus dar nėra, nes nėra dar reikalo pirkti. Bet mačiau Ermitaže, ir labai neblogų yra, tad tikrai tokią liniuotę įsigysiu kai tik paaugs mano mažiukė :))

  Irma

 8. 2

  Turime tokią liniuotę. Kartą prie pampersų buvo kirmėlė spalvota. Smagi ta liniuotė

  Jorkaile

 9. 2

  as pati kai augau turejau atsimenu ir seneliai turejo visada matuodavo o kai pagimdysiu taip pat isigysiu kai prades vaikscioti vis pamatuosiu ir parasysiu data :)

  ikmeskute

 10. 2

  O apie senove, tai ir pas mus buvo tecio darbas ant duru staktos pazymeti mano ir brolio ugi kas metus, ir pas mociute augau "ant staktos", bet dabar nei tu duru, nei staktu, nei matuotoju nebera.

  Agne