• 7ats.

    Ar žonote, kad Europos Parlamente bandoma "prastumti" vadinamą Estrelos Rezoliuciją? Ar pritariate jai? Rezoliucija ES šalys kviečiamos abortus pripažinti žmogaus teise bei įtvirtinti privalomą lytinį švietimą, vadovaujantis standartais tokiais kaip, kad 0–4 metų amžiaus vaikai turi būti informuojami apie malonumą bei pasitenkinimą, pasiekiamą liečiant savo kūną, ankstyvosios vaikystės masturbaciją, įvairių rūšių šeimyninius santykius. 6–9 metų vaikų mokymas turi būti tęsiamas juos išsamiau supažindinant su malonumu bei pasitenkinimu, pasiekiamu liečiant savo kūną (masturbacija/savęs stimuliavimas). Tokio amžiaus vaikams taip pat derėtų pristatyti „skirtingus būdus pastoti“ bei „pagrindinę kontracepcijos idėją. 9–12 metų vaikai turi būti informuoti apie pirmąją seksualinę patirtį, orgazmą, masturbaciją.Už šį projektą balsavo Lietuvos Europos parlamentarai V. Blinkevičiūtė, J.V. Paleckis ir L. Donskis. Kitas žingsnis turėtų būti balsavimas už Estrelos rezoliuciją Europos Parlamento plenariniame posėdyje, o rezoliucija jau yra įtraukta į jo preliminarią darbotvarkę. Balsavimas EP galėtų vykti gruodžio 10 d. Visuomenė, nepritarianti šiai rezoliucijai, ragindama „KUO SKUBIAU rašyti mūsų Europos parlamentarams ir raginti nebalsuoti už šį dokumentą.

    Europos parlamentarų kontaktai:
    Juozas Imbrasas: juozas.imbrasas@europarl.europa.eu
    Vytautas Landsbergis: vytautas.landsbergis@europarl.europa.eu
    Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė: radvile.morkunaite-mikuleniene@europarl.europa.eu
    Rolandas Paksas: rolandas.paksas@europarl.europa.eu
    Justas Vincas Paleckis: justas.paleckis@europarl.europa.eu
    Algirdas Saudargas: algirdas.saudargas@europarl.europa.eu
    Laima Liucija Andrikienė: laimaliucija.andrikiene@europarl.europa.eu
    Zigmantas Balčytis: zigmantas.balcytis@europarl.europa.eu
    Vilija Blinkevičiūtė: vilija.blinkeviciute@europarl.europa.eu
    Leonidas Donskis: leonidas.donskis@europarl.europa.eu

    visuomenePolitikaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

  1. 2

    siaubas kazkoks, o ne rezoliucija.

    Anonimas

  2. 2

    tai musu tautieciams zinoma nepatiks, jie geriau apsimes kad nezino ir vaikams nepasakos apie sita ''baisybe'', bet as manau tai reikalinga, net butina suzinoti apie tai vaikams, tada nereiks darzeliu tualetuose aiskintis vieniems vaikams slapcia ka jie ten turi , o paaugliams per prievartas nurengineti mergaites, norint ''susipazinti'', pati esu tai patyrusi ir nukentejusi nuo tokiu neispruseliu tamsuoliu, todel butina kad apie tai pasakotu specialistai, nes tevai tikrai ne visi isdrys apsviesti vaikus.

    vinipukas

  3. 2

    nesuprantu kaip su lytiskai nesubrendusiais galima kalbet apie lytini pasitenkinima?

    raima

  4. 1
  5. 1
  6. 0
  7. 0

    manau jog tokiu supazidinimu reiketu, tik gal as visus juos atideciau po 2 metelius i prieki.

    Moniqtea