• 16ats.

  Dingo mėnesinės, testas neigiamas... Ką patartumėt?

  Jau pora mėn. buvo negausios mėn. prieš pora savaičių buvau pas ginekologą, rado mažą uždegimą ir viskas. Dėl mėn. pasakė, kad nėra ko vaikščiot,kai nebus tris mėn. tada ateik. Šį mėn. jau savaitė kai nėra mėn., dariaus šiandien testą( dieną) neigiamas. Ką patartumėt, gal kam taip buvo, gal eit pas kitą gydytoją?

  rasa555Nesėkmingi bandymai pastotiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  nmenesiniu nebuvimas ir neigiamas nestumo testas gali but del daugelio priezasciu, kad pastojai, bet vaisius zuvo, ivairios hormonines ligos.. gimdos ir jos priedu ligos, arba kitos ligos nesusijusios su lyt organais, nes organizmas jeigu pats negaluoja tai neleidzia pradet naujos gyvybes.. tad kai kuriais atvejais gal nueeit pas protinga (na tokiu nedaug) siemos gydytoja, nes specialistas gal ir ziuri tik i savo taska.. o hormonu kraujo testa tai siulyciua pasidaryt, gal hipofize, gal struma steikuoja..

  gertruda

 2. 4

  pas mane menesiniu nebuvo 2 metus.ejau is proto visokios mintys lindo.ir daktarai nieko nerado.o dabar vel viskas normalei ir po sei dienai nezinau kas buvo man.o jum gal taip usilaikimas ar kokiu nerviniu pagrindu buna daznai.

  Anonimas

 3. 4

  man karta net 3 savaites nebuvo men. tai pasidariau 3 nestumo testus visi neigiami buvo. galiausiai nuejau pas gyd tai zaizdele rado tai del jos yturbut ir velavo. dar kelias dienelias palauk ir vel nest test pasidaryk ir jei neigiamas geriau pas gyd lankytis. nors men gali veluoti del paprasciausio patirto streso ar nuovargio

  Anonimas

 4. 4

  Gal testas dar nerodo nestumo? Bet gal jo ir nera jai koks uzdegimas buvo nesinervuok ir nueik pas gyditoja.

  mamyciuke

 5. 3

  pamirsau parasyt, o siulo ateit po trieju menesiu ar dvieju, kai jau nestumas daugiau nei 12savaiciu, nes tik tada veda nesciosios kortele, tik tada atlieka visokius tyrimus, nes dalis busimu mamyviu iki to laiko persigalvoja ir nutraukia nestuma, o man asmeniskai gydytoja uzvede iskart kai tik testas parode teigiama, todel kad tik jos pagalba siuo metu turiu nuostabu suneli(nes zinojo, kad tiek idejusi pastangu tikrai nepersigalvosiu)

  erika1984

 6. 3

  na mano atveju velavo dvi savaites, kiek dariau testu visi neigiami, gyd. ziurejo echoskopu nieko nerado, tai vaistais issaukem menesines, tai po to vaistais ir stabdyt reikejo, taip ir nesupratau kodel nebivo, greiciausiai nuo streso, taigi sekmes ir laikykis:)

  erika1984

 7. 3

  Manau, reiketu kreiptis pas kita gydytoja, nes tai nieko gero, jei nera o testas neigiamas.

  Indruke

 8. 3

  Manau gyd. pasakė diagnozę, tai pradžioje reikia išsigydyti uždegimą, o paskui jau bus matyti kas kaip. Nemanau, kad ir gyd., ir testas rodydamas tą patį rezultatą klysta. Man testas parodė, kad esu nėščia po savaitės dingus PMS. O kalbant apie gydytojus, tai man irgi buvo pasakęs, kad kai aš turėsiu teigiamą testą, ateiti pas jį tik po dviejų mėn. Tai kad ne vienas toks gyd. taip pat siūlo pirmą vizitą.

  elegancija

 9. 3

  manau kad testasdar gali nerodyti nestumo,arba kaip man ginekologe iki 8 savaiciu nemate netumo,kol nepakeiciau jos kita kuri ir pasake kad jau 8 savaites:)beto sakei kad testa dareisi diena,manau pasidaryk ryte juk rytinis slapimas visada tiksliausias:)

  Doviliuke

 10. 3

  Tai tikriausiai nesilauki, nors nestumo testai nera visiskai tikslus. Bet jei yra uzdegimas ir del jo buvo negausios menesines tai del uzdegimo gali ir nebuti kuri laika menesiniu. Jei sunku pastoti tai reiketu kreiptis i specialistus.

  Erika_P