• 7ats.

  Ar tai vejaraupiai? Atsirado isberimu mazos raudonos senelės ir viršūnėlė truputi balta, isbertos kojytes, rankytes, nugaryte, pilvukas, kaip gydyti?

  Sveikos mamytės padekit atskirti, ar čia vejaraupiai. mums beveik 3 metukai vakar atsirado isberimu mazos raudonos senelės ir viršūnėlė truputi balta, isbertos kojytes, rankytes, nugaryte, pilvukas,kaip gydyti? Patarkit

  meiliuciukeVaiko sveikataĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  tai reikia kreiptis i gyditoja, juk tams jie ir reikalingi, kad mums padetu.

  tikmama

 2. 1

  Anonime,jau brilijantine zaluma,atgyvena,esant vejaraupiams.Pasiziurekit internete,pagal berima,bet as manau,kad ne vejaraupiai.

  grirute

 3. 1

  Ne neturim temperatūros, matot gyvenu anglijoj čia tie gydytojai visai kitaip žiūri,bet teks turbut

  meiliuciuke

 4. 0

  Vejaraupiams geriausia briliantine zaluma.Buvo israse tepaliuka,bet vaikui niezejo,kasesi ir nedingo,tai sesutei paskambinau ir jinai liepe tept zaluma,dingo niezejimas :) ir baigesi greitai :)veiduka,galvyte sake,kad galiu spirituku,bet sergant vaikiuko nesinesi juk i pard,kad kitu neuzkrest,tai gali is ta veiduka zelionka patepliot :D

  Gyvaciuke

 5. 0

  berimo vietos kaip vejaraupiu.gydo briliattine zaluma(zilionke) arba yra tepaliukas specialus vejaraupiam.

  Anonimas

 6. 0

  O į gydytoją neina kreiptis ?


  https://www.google.lt/search?q=vejaraupiai&client=tablet-unknown&hl=lt-LT&source=android-browser-suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=LMkqU4nMC8rh4QTaj4GwBQ&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=768&bih=1024  Apžiūrėk šią nuorodą ,čia nuotraukos su vėjaraupiais,bet geriau vistiek būtina pasirodyti gydytojai,nes galima ir apsirikti,temperatūros neturi ?

  Anonimas

 7. 0

  O gal prakaitine,o gal elergija.. nuvaziuokit pasirodyt pas gyd.
  Nereiks spelioti. O jei vejarupiai ,tai iskart ir pradesit gydima.

  Anonimas