• 15ats.

  Išgirdau tokį dalyką, kad ,atseit, moterims negalima nešioti kryželių (ant kaklo) , sakoma, jog tuomet moteris neš kryžių visa gyvenimą (laukia sunkumai). Ar esat apie tai girdėję? Ar nešiojate kuri kryželį?

  arcitaGrožis ir stiliusĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  pirma kart girdžiu tokį pasakymą : jei nešioji kryželį ant kaklo ,tai neš kryžių visą gyvenimą,tikrai nesamonė,mitas , įsitikinimas . Pas mane kryželis ant kaklo auksinis su grandinele auksine ir ji nešioju virs 15 m . nenusiimdama jo , juk kryželis šventas ir nieko blogo jo nešiojimas jums nepadarys.mažiau reikia tikėti visokiais prietarais ,mitais, o žiūrėti kas jums tinka ir patinka :)

  nežiniukė

 2. 3

  Siaip, kryzius simbolizuoja kancia, del to ir sakoma kad negalima nesioti ant kaklo kryzelio. Ne tik moterims, bet ir vyrams.

  Yuki

 3. 3

  Eilinis prietaras... Netikiu tokiais. Kryzeliu nenesioju, nes siaip nepatinka ir man tai nera grazu.

  Yuki

 4. 2

  neteko girdėti, manau visiška nesąmonė. Jei tikėsi,kad tas kryželis tau laimę neša, tai taip ir bus, o jei tikėsi tokiais prietarais, tai irgi išsipildys. Mano manymu viskas slypi jūsų pačios įsitikinimuose.
  Aš asmeniškai nenešioju kryželio. Iš vis nemėgstu jokių grandinėlių ir juo labiau pakabukų nešioti, man nepatogu, trukdo

  Pabuciuok

 5. 2

  As esu girdejusi,kad ir namuose laikyt koki kryziu negerai.Pati buvau gavusi dovanu kryziuka,bet studentiskais laikais pasimete,taip naujo ir neisigijau.

  grirute

 6. 2

  girdejau, kad dovant negalima.uzkrauni kitam savo kryziu

  raima

 7. 2

  Ne pirmą kartą girdžiu,turbūt čia mitas.Aš asmeniškai irgi nenešioju,nes netriu.

  Anonimas

 8. 2

  Kryzelis yra sventas todel tikrai nieko blogo jis nepadarys. Pati nenesioju nes neturiu.

  Panther

 9. 1

  Tokio posakio neirdejau. Bet dabar abejociau, ar kabinciau ant kaklo kryzeli.

  Imbiere

 10. 1

  Kryzelio nenesioju nes neturiu ir siaip man papuosalai nepatinka tai nenesioju jokiu.

  Ermita