Vezimelio pirkimas
Pagal ka rinktis vezimeli? Vaikas gims rudeni, taip kad ant ziemos. Neturiu zalio supratimo kokie ratai geresni ir pan... Gal kas galit padet?
Pagal ka rinktis vezimeli? Vaikas gims rudeni, taip kad ant ziemos. Neturiu zalio supratimo kokie ratai geresni ir pan... Gal kas galit padet?
Siulau dideliais ratais. Tuomet be problemu pravaziuosite ziema per pusnis, ir vasara per smely pajury. Mazi ratukai niekam tike, tik skietukui vasariniam, kad iki parduotuves ar i lauka isvaziuot.Turejau dideliais ratais Atlant vezima ir skietuka mazais.
* penkių rūšių ratų.
Aš pirkau iš ebay pardavėjo krystian-l .
http://www.ebay.com/itm/220971006797?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Buvo galima pasirinkti iš 3 rūšių ratų, 54 dizainų.
Atvežė iki namų durų iš Lenkijos per kelias dienas. Pagrindinė priežastis, kodėl pirkau - gera kaina ir geri atsiliepimai. Dėja, išbandysiu tik po mėnesio, bet atrodo viskas veikia gerai :)
Ziurek kad butu kokybiskas kad lengvai susidetu plius priklauso dar ir kelintam aukste gyveni :D vieni yra ziauriai sunkus kiti lengvi :) mes pasirinkom su dideliais pripuciamais ratais vezimuka 3in1
aš du vaikus su zippy vežimėliais užauginau, ir jei trečią turėsiu tai vėl rinkčiausi šį lietuvišką gaminį. Mano vienas vaikas ir žiemą gimęs, tai labai pravažus, erdvus,bei manevringas. Šiaip siūlyčiau nueiti į vaikiškų prekių parduotuvę ir pasibandyti visapusiškai keletą modelių,kaip lankstosi, apsigaube, pasikilnoti ir pan.
ziurint kiek gali skirt tam pinigerliu.Mano taip pat gime rudeni spalio pabaigoj,tai as rinkausi maxi cosi mura 4 ratai pripuciami,priekyje fiksuojasi,manevringas,lopsys gan erdvus,tik sunkokas ir brangokas,bet i joki Kita buciau nekeitus.Super vezimas,net per didziausias pusnis pravaziavom :-)
Привет