Atsakymai

 1. 4

  pritariu mamytems kad geriau kreiptis i gydytojus

  deimantina

 2. 3

  mums irgi buvo slogyte ir kartu usytes kaudejo lasinom Otinum lasiukus

  sheelsi

 3. 3

  reikia kreiptis i gydytoja, nes jums reikia vaistuku, nemanau kad namu salygomis issigydysite, nu gal?1 bet su vaistukais man atrodo greiciau pagysite ir vaikuciui bus geriau!

  cindy

 4. 3

  nu del ausytes tai tikrai reiktu kreiptis į gyditoja nes gali ir temperatura uzkilti.

  mamyciuke

 5. 2

  anksciau buvo teorija kad reikai duot antibiotikus esant ausies uzdegimui, dabar aciu dievui jau ne nes suvoke kad antibiotikai daugiau padaro zalos negu naudos.. o siiap tai as ukisko muilo ir pieno kompresuus dedavau, pusiau spiritinius kompresusu dedavau.. na as nebandziua, bet daruge gyde su deginto gintaro dumais, jos mergaitei tai labai padejo.. as dar peroksido 3% praplaunu..

  gertruda

 6. 2

  Geriausia kreiptis į gyd., nes mažiems vaikučiams ausų uždegimas labai pavojingas. Jau paaugusiems galima kelias dienas ir namie pasigydyti (mano paaugliui sūnui kaip tik dabar ausį skauda). Aš darau kompresą, kurį perskaičiau knygoje iš serijos "Tavo vaikas" "Vaikas susirgo". Spiritą arba degtinę atskiesti (kad nenudegintų odelės) jame pamirkyti vatą ir dėti kompresą: iš pradžių ant ausies merliuką, paskui mirkytą degtinėje vatą, paskui celofaną, vėl vatos ir aprišti arba uždėti kepurytę ir laikyti 30 min. Turėtų skausmas sumažėti. Dėl lašiukų tai geriau pasikonsultuoti vaistinėje, nes jie pagal amžių turėtų būti skiriami.
  Tarp kitko, suaugusiems reikia dar išgerti tabletę ibuprofen arba nimesil.

  elegancija

 7. 1

  kreiptis pas daktare, svogerio sunui skaudejo kuri laika tai jis net sake kad jam dantuka skauda, o pasirodo ausies bugnelis buvo trukes, taigi teko pagulet ligoninej, bet viskas susitvarke, kaip sake gyditoja reikejo anksciau kreiptis ir tiek daug nelaukt viskas butu lengviau pasibaige...

  poolman

 8. 1

  aciu visoms uz atsakymus,jog nepatingejote rasyti.Savo vaika ir as vesciau pas gydytoja,taciau tai ne mano vaikas,as ja daboju,o vaistuku siuo metu neturejau.

  brigita

 9. 1
 10. 1

  namu salygomis galima pasidaryti lasiuku is svoguno,reikia smulkiai supjaustyti svoguna ivynioti i folija ir pakaitinti virs ugnies , po to susidarys sulciu ir sulasinti i ausytes .Turetu padeti .

  Idora