• 52ats.

Atsakymai

 1. 4
 2. 4

  o aš tikiu,nes yra daug visokių nepaaiškinamų ir protu nesuvokiamų dalykų,mano mažėlis irgi turėjo mėgiamą vietytę į kurią visada atidžiai žiūrėdavo(kai dar leliukas buvo,brolio kambaryje lango rėman ir būtent vienon vieton kažkodėl visada žiūrėdavo)vėliau nustojo.Jei kurią mamytę labai neramina galima tiesiog apvalyt namus,uždegt šventą žvake atvert visus langus ir duris(kad turėtų kur išbėgt) ir pereit visus kambarių kampelius....

  tuti

 3. 4

  pirma karta sitoki dalyka isgirdau... na man tai kelia abejoniu :)))) bet ka cia gali zinoti :)))

  poolman

 4. 4

  Na kur gi ne, gali pagalvot, kad vaikas, tai ne mažas žmogus, o kažkokia nežemiška būtybė. Žmonės linkę prisigalvot visokių ūūū, baisybių.
  Aš tikiu, kad vaikai nemato to, ką mato suaugusieji. Ir visa laimė.

  Anonimas

 5. 4

  esu tai girdejusi taciau nelinkusi tiketi, nors maniskis irgi kai dairosi vienas guledamas tai isiziuri i viena taska ir pradeeda sypsotis,bet as manau kad tai tik vaiko uzsiemas paciam su savimi...

  Doviliuke

 6. 3

  gal daugiau nujaucia

  sandi

 7. 3

  Tikrai tikiu :)))))))) argi nematėte, kad vaikai šypsosi žiūrėdami į sieną???

  Dziungarija

 8. 3

  Tikiu tokiais dalykais. Karta krikstadukra issigandusi ir rekdama atbega ir sake, kad ant lovos boba sedi.. Veliau vedziausi uz rankos, kad parodytu ta boba. Atejom i kambari, ji sako o jau nera..Vadinasi kazkokia moteri mate..Po to karto nieko panasaus nebuvo. Vaikui tada iki 2metuku buvo.

  Imbiere

 9. 3

  tokio dalyko nepastebejau,bet perskaicius kitu mamyciu atsakymus,net siurpuliukas per kuna perbego,negi taip buna?!

  ruta26

 10. 3

  Mano mazoji irgi ziuredavo i lovytes kampa ir juokdavosi iki asaru, o kai paaugo, buvo gal 1.8 men, vartem nuotraukas ir ji pamate niekada nematyta seneli(mire, dar pries 20 metu) ir parode i nuotrauka ir kampa. Isivaizduokit kaip kunas nutirpo.

  Anonimas