Atsakymai

 1. 3

  gal kokiu daug daug roziu ir gal kokia didele nuotrauka kur butumet su tuo zmogum...

  daina

 2. 2

  tikrai pritariu Linutei.tikrai jau geriau padovanok abonenta,o jei leidzia pinigine padovanok visa diena praleisti DRUSKININKU SPA centre :):):) tikrai butu gera dovana jusu teveliui :)

  deimantina

 3. 2

  Taip, zvaigzdei suteikti tecio varda - tai jau turbut daugiau nieko auksciau nebesugalvosi...Originalu.
  Pagalvok apie koki abonenta i baseina ar sveikatingumo kompleksa - ten gaus daug geru emociju. Materialios, konkrecios dovanos brandesnio amziaus zmonems nebeaktualios.

  Linute39

 4. 1

  padovanociau kvietima i spektakli

  ruta26

 5. 1

  isireiksiu gal nekukliai, bet jei tetis sako pasidovanosiantis jachta sau gimtadieniui tai kazi ka as jau tokio materalios dovanos ir besugalvosiu. O jie patys gyvena ne Lietuvoje ir grizta tik kelioms dienoms tai jokiu abonentu kaip ir negaliu padovanoti...todel ir pagalvojau apie grzia dovana kaip ideja- zvaigzde pavadinta tecio vardu

  jurgitux

 6. 1

  Šiais lakais teik daug visokių originalių dovanu na aišku jai žmogus viska turi belieka tik žvaigždes dovanoti. Mano pasiūlymas būtų padovanoti jubilijato juosta dabar labai madingos ant jos būtų užrašyta 50.

  mamyciuke

 7. 1

  Žinai, dar labai priklauso ir nuo pačio žmogaus - vienas ta žvaigžde labai apsidžiaugs, o kitas nesupras:-) Tik tu pati žinai, koks yra tavo tėtis ir ko iš jo galima tikėtis:-)

  lina686

 8. 1

  Esu girdejusi,kad negalima ieskot konkretaus zmogaus zvaigzdes...bloga lemia..
  Na,bet cia kaip kam...
  Pvz,mano tevas tokios dovanos nesuprastu.

  rimrem

 9. 1

  pagalvok gal visgi kokio materealaus daikto teciui reikia.gal spa jam butu puiki dovana. gal turiu dar broliu,seseru-pasitarkit,kartu kokia brangesne dovana nupirkit.

  bantukas

 10. 1

  Kai žmogus beveik turi viską, belieka tik žvaigždes ir dovanoti :)))

  Irma