Nuo koio amziaus reikia pirkti vaikiukui batukus?
Vieni sako kad nuo 1 metu o kiti, kad nuo kokiu 4 menesiu...
Vieni sako kad nuo 1 metu o kiti, kad nuo kokiu 4 menesiu...
Tuos tikruosius batukus su kietesniais padukais reiktu pirkti,kai vaikas jau stovi.Su tokiais padukais stoveti stabiliau.Maniskis jau stovintis,bet turiu kita beda-nemegsta batu.Visuomet nusiauna.Lauksim ,kai prades vaikscioti,tuomet pirksim geresnius batelius.
manau nuo tokio amziaus kai pradeda noreti vaiksciot,nors ir prilaikomas,o iki tol uztenka turbut tu megztu siltu batuku
nuo kokiu septyniu men., kai kojyte dazniau stato ant grindu, kai i vaikstukus pradedi statyti..
as pirkau abiejom mazem kaip joms buvo 2men .
maniskis turejo savo pirmuosius batukus menesio laiko, tuos tokius kudikiskus kedukus :)))
gime vasaros pradzioj buvom o rudeniui ziemai jau pirkom batukus, nes vistik kazkaip atrodo kaip cia nesies vaika su kojinem :))) mes pirkom jau maziukui ,juk yra visokiu,dar nevaiksciojantiem leliukam visokiu fainu batuku
na kol nevaiksto tai nebutina.
kai pradeda vaiskcioti
as manau,kai pradeda vaikscioti ar bunant vaikstyneje
dazniausiai kaip pradeda vaisciot,bet kad kojytes nesaltu reik pirkt ir anksciau
manau kai pradeda vaikscioti tada ir batuku reikia