Atsakymai

 1. 1

  Taip turiu. Man patogūs. Jaučiasi kokybė. Ir vizualiai, ir kai naudoji. Labai smagūs.

  Jorkaile

 2. 1

  Turiu , ir esu labai patenkinta . kadangi dirbu su metalais, tai zinau, kas yra medicininis metalas.. cia suo ir visas pakastas :)

  Jurgita311

 3. 1

  na taip kad geri puodai tai tikrai geri tik reikia moketi jais naudotis.pati dirbau prie tokiu puodu tai daug informacijos turiu ir tikrai labai geri,patys turime,naudojames ir dziaugiuos nes taip galim sveikiau maitintis,o ne to tai ir puosmena virtuvei :)

  mami

 4. 1

  Turiu ir esu patenkinta.Stebuklu jie nedaro, gaminti reikia, tik maistas pagaminamas greiciau ir sveikiau. Bulves verdu be vandens, mesa kepu be riebalu.

  roberta

 5. 1

  mano broliene irgi nusipirko,tai dabar nelabai patenkinta.sake tokie patys kaip paprasti,tik daug sunkesni.labai jau jie isreklamuoti,o gaminimas toks pats,tik kaip jau anonimas sake maistas ilgiau siltas islieka

  Iraida

 6. 1

  turiu ir bauer ir zepter puoduos man nieko gero.tik 1 pliusas kad maistas ilgiau issilaiko siltas.

  Anonimas

 7. 0

  Sveiki visi, kurie susidomėjo KRAUSEN puodais. Maisto gaminimas tapo tokiu malonumu, apie ką net nebūčiau pagalvojusi. Aliejus tapo nebereikalingas, dujų skaitliuko parodymus galiu rašyti tikrai ne kiekvieną mėnesį ir dar daug kitų privalumų, apie kuriuos gali suprasti tik tie, kas naudojasi KRAUSEN. Ateity tikrai įsigysiu ir daugiau KRAUSEN produktų, be abejo rekomenduosiu draugams. Sėkmės visai komandai!!!

  Anonimas

 8. 0

  Labutis,
  kaip malonu padiskutuoti tema kaip nusipirkti Zepter arba bauer tik dvigubai pigiau?
  turiu nemažai zepter prekių brangu, bet visi džiaugiamės.
  Bet kaip džiaugiamės kai sužinojome apie krausen, surizikavome įsigijome keletą puodų ir vandens filtrą, ir kiek sutaupėme, pabandykit ir jūs. www.krausen.lt

  Anonimas