Atsakymai

 1. 3

  na mum taip buvo,bet nepraejo,pradejo traiskanoti ir teko zonduoti

  Indruleeeee

 2. 2

  Nu tik ne i akytes mamos piena !!!! Neisprotekit !!
  Galima tik nosyte su mamos pienu gydyti, bet ne akis ir ausis...
  Dar yra tokiu guduciu kurie ir su slapimu bando gydytis.. taigi ne 15 amzius, kad tokias nesamones darytumet.. as tikrai pripazystu zolinius preparatus ir esu uz naturalu gydyma, bet tik ne tokiais budais.. pabandykit savo gydytojai papasakot kad i akis lasinat savo piena... pamatysit ka ji jums pasakys..

  Jurgita311

 3. 2

  dar kartą perskaičiau klausimą, bet tikrai nesupratau, kad klausi apie verkimą.

  elegancija

 4. 2

  Tikrai sunerimti reikia del to. Reikia būtinai apie tai pasakyti gydytojai, nes taip būna, kad kūdikiams būna užakęs arba neišsivalęs ašarų latakas. Gydytoja parodys kaip masažuoti kampelį prie nosytės ir akytės, kad tas latakas prasivalytų. Nes kartais tenka tokią procedūrą atlikti ir ligoninėje, jeigu savaime nepraeina.
  Mano dukrytei irgi ašarojo akytė, paskui pradėjo traiškanoti. Tai gyd. netgi skyrė tam tikrų akių lašiukų. O pati masažavau akytės vidinį kampelį vis braukdama žemyn su vatyte. Valydavau ramunėliu arbatžolėm akytes.

  Be to mamanijoje yra nemažai klausimų apie akyčių ašarojimą, suvesk paieškoje "ašar" arba "latak" ir rasi klausimus ir atsakymus (yra tikrai gerų pasisakymų) šia tema.

  elegancija

 5. 1

  mums ašaroja abi trečiadienį važiuojame zonduoti į klaipėda, o pylos gausime kad taip užsilaukėm oojjjojjjoj

  Dominyka26

 6. 1

  bet kokiu atveju patarciau pasikonsultuoti su gydytoja, o ji jau turetu nukreipti pas okulista...kad ir nieko rimto nebutu, vistiek geriau netempti laiko ir issiaiskinti...ir viskas bus gerai :)

  Ausrute

 7. 1

  Na tikrai ir as nesupratau,tai (liepa)taip reikejo ir rasyti,kad verkiant asaroja viena akyte,tada taip...Na svarbiausiai suzinojai:) Vis gi ne pro sali pas vaiku okulista apsilankyti manau,juk vaiko sveikatyte kiekvienai mamytei brangi?Ar ne?:)))

  geramama

 8. 1

  Aciu Jums uz atsakymus, bet viena witute tik suprato mano klausima. Gal ne taip paklausiau, kai vaikutis verkia asaros bega tik is vienos akytes, savaime neasaroja. Tai norejau suzinoti.

  liepa

 9. 1

  jeigu po gimimo nebus atsidaręs ašarų latakas (kanalas), tai nepadės jokie lašinimai, ir be masažavimo ar chirurginio įsikišimo (kaip rašė geramama) neapseisit. Aišku nesinori linkėti blogiausio, bet tik apžiūrėjus kūdikį galima nustatyti ašarojimo priežastį.

  elegancija

 10. 1

  Taip buvo gan ilgai iki 2 men.padejo tik mamos pienas,pagijo jau po 2 dienu lasinimo.reik lasinti kelis kartus per diena.auksiniai vaistai.

  Anonimas