• 17ats.

  Ar domitės chiromantija?

  Ar domitės chiromantija? Delnų linijomis? Sakoma, kad gimstama su vienodom linijom ant abiejų rankų. Kairės pusės rankos linijos nesikeičia, nes tai tau skirta likimo. O dešinės rankos linijos keičiasi, jei žmogus stiprus ir sugeba pakeisti savo likimą, sukurti tokį, kokio nori, jei nesėdi sudėjęs rankų. Tikite?

  JorkaileSapnai, horoskopai, prietaraiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  Taip.Nes pati praktikuoju tai.Labai daug teisybės yra rankuose pasakyta.Jei tau yra duotas likimas tu jo nepakeisi,kad ir kaip norėtum.

  raganaite

 2. 3

  Net ir posakis yra, kad Valia gali pakeisti delnų linijas. Aš tokiais dalykais labai tikiu ir vis pasidomiu. Tarkim, jei linijos ryškios, tai žmogus aiškiai žino, ko nori išgyvenimo. O tas, pas kurį išsišakojuios, tai nežino, ko nori iš gyvenimo, blaškosi vis.

  Jorkaile

 3. 3

  Tikiu chiromantija. Musu mieste yra garsi chiromante,parasiusi keleta knygu apie tai, veda paskaitas.
  Viskas pas mus uzrasyta rankoje, tiesa.

  Linute39

 4. 2

  tikiu,bet pernelyg nesidomiu

  ruta26

 5. 2

  Teko lankytis pas Marija Gailiene ezoteriniu reiskiniu zinove, ezoterinio centro Vilniuje “Du pasauliai” lektore, knygu apie hirologija autore.Ji apie mane skaite is mano delno ir tikrai, kaip zmones sako: - viskas ,kaip ant delno :) papasakojo daug ir idomiai,praktiskai viskas yra taip,kaip ji ir prognozavo, o kaip bus dar paziuresiu. Ir kaip galima netiketi, kai paima delna, o skaito, kaip is knygos. Paliko labai dideli ispudi. Ji man net knygute su autografu padovanojo. Jos nuomone ir as turiu kazkokiu galiu ;)

  almyte7

 6. 2

  esu girdejusi apie tai ..logiska ,kad gali pakeisti savo likima ,bet tiketi nelabai norisi ,nesidomiu kaskaip

  ikmeskute

 7. 1
 8. 1

  nesidomiu,nelabai tikiu tokiais dalykais

  sandi

 9. 1

  Paskaitinėdavau internete ir truputį pastudijavau, man patinka tokie dalykai, tik dabar laiko nebeturiu.

  iinnggaa

 10. 1

  Kazkur internete buvau radusi ranku liniju aprasymus. Idomumo delei pasiziurejau ka linijos mano reskia. Bet ne itin sudomino..

  Imbiere