• 25ats.

  Nestumo metu labai greitai auga svoris, ka daryti?

  Siandien lankiausi pas savo gine, ir ji man liepe daugiau nebepriaugti svorio, pabandyt dietos pasilaikyti mums 34 sav., priaugau per visa nestuma net 16 kg. judu daug, valgau normaliai, bet svoris visvien labai greit auga taip is pradziu nebuvo, ka daryti?

  alisijaFiziologiniai pokyčiaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 4

  Nieko nedaryk TIKRAI jokiu dietu nereikia, jauskis patogiai ir elkis taip kaip tau ir tavo vaikui atrodo butu geriau:) as priaugau 23kg ir ka? o gi nieko 12 iskart nukrito, o su kitais kg tarsimes graziuoju ;D

  CARIBIO

 2. 4

  manau tavo ginei trūksta varžtelių :))) Tai gal ji turėjo omeny, kad pati lašinukų neaugink, o svoris nori nenori augs. Juk leliukas dabar visus riebaliukus augina. Pats didžiausias jo svorio augimas prasideda. Leliuko augimo tai nesustabdysi.
  Pati priaugau 26 kg ir ginė sakė dabar ne sovietiniai laikai, kad reikia būtent iki tiek priaugti. Auk svorio kiek nori, tik žinoma savo lašinukų specialiai neaugink - valgyk sveikai ir tiek.

  lydekaite

 3. 4

  kazkokia nesamone!neimkit i galva!aisku jau nemazai esat priaugusi bet kokios dietos! Gal atsisakykit saldumynu,bet bus negerai jei vaikelis ims is jusu medziagas! Man atrodo nesamone kazkokia!

  Indraja

 4. 3

  Aš priaugau 33 kg. ir daktarė tik sakė saldumynus mažinti, bet apie jokį svorio metimą nesakė, o ir man svoris augdavo iš "oro". Tu labai normaliai esi priaugusi,
  o paskutinėmis savaitėmis svoris sparčiau auga, nekreipk dėmesio ką ji ten šneka.

  iinnggaa

 5. 3

  Nu cia dabar....kokia gali buti dieta nestumo metu?

  alex1

 6. 2

  nekreipk demesio,valgyk,kiek nori ir kada nori

  ruta26

 7. 2

  na as priaugau per nestuma 35 kg..ir abi buvom sveikut sveikuteles..daktare neliepe pristabdyti:)

  Fantazija

 8. 1

  buvau ir aš susirūpinus, bet paskui numojau ranka. Svarbu sveikas vaikas

  Dziungarija

 9. 1

  pasikonsultuok su gydytoju, ko maziau turetum valgyti

  ErikaP

 10. 1

  Aš tiek pat priaugau, bet man gydytoja nieko nesako, o štai kai laukiausi pirmosios, priaugau iš viso 14 kg, ir tai vis gyd. bardavo, kad per daug.

  marcipana