• 12ats.

  7 men. kudikis is is puoduko su snepeliu negeria vandenuko, ka daryti?

  Sveikos, mano pupai jau 8 men., bet ji visai nenori skysciu, nebent jei girdau su saukstuku, kai gera nuotaika ir tai daugiausia 100 lm per diena, o is puoduko su snapuku neima ne artyn. ka daryti?

  Vaida28PrimaitinimasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  o is buteliuko su paprastu zinduku gal gertu nes mano gerdavo tik is tokio

  Anonimas

 2. 2
 3. 2

  o gal tiesiog nenori? Jei noroėtų tai ir gertų :) per prievarta ju kir suaugusieji negeria nei vandens nei sulčių nei dar ko :)
  Nebent matosi, kad mergytei trūksta skysčių (pvz iš burnytės sklinda panašus kvapas į acetoną, sausas, apsivėlęs liežuviukas) tada jau reiktų kad ir su šaukšteliu girdyti, bet jei viskas gerai tai manau nereikia pergyventi. Beje maniškis irgi iš puodelio su snapeliu ir iš buteliuko negėrė visai (maitinau MP). Iš karto daviau gerti iš stiklinės kažkur nuo 6-7 mėn. Pamėginkit ir jūs :) O gal mažei patiks :)

  lydekaite

 4. 1

  tai duokite per soskyte , kai ateis laikas gerti per snapiuka tai manau tada ir paims :) mano leliui 7,5men bet girdau per buteliuka, seip atsigerti ji nelabai megeja, bet kai valgo, valgio metu visada geria, pora saukstuku koses ir biski atsigeria ,pora saukstuku koses ir wel atsigeria... pabandykit ir jus taip

  Pingvin

 5. 1

  Mano tokio amziaus irgi negerdavo is puodelio, o is buteliuko gere

  renaciuks

 6. 1

  tiesiog reikia ipratimo vaikui prie snapelio,nes maniskis po buteliuko irgi sunkiai priprato prie snapelio

  rasiuksas

 7. 1

  buna snapeliai visas minkstas,keisk forma

  sandi

 8. 1

  Nieko nepadarisit,nenori vaikas gerti per ji,nepatinka jam,duokit is buteliuko paprasto.

  Jolka123

 9. 1

  manau negeria nes nenori,o kitas dalykas snapelis kietas nepatogu tikrai,nes krikstadukrai pirkau irgi toki puodeli,negere gere tik is minkstos soskes buteliuko,arba puodelio stiklines.Tai nekiskit prievarta:)

  Rakolina

 10. 1

  mano ir negere jam nepatiko tas snapelis

  Anonimas