• 26ats.

  Ar fotografuojate savo vaikus su svetimais vaikais viename kadre?? ar tokiu atveju reikia atsiklausti sutikimo to svetimo vaiko mamos, jog jo vaikas pateks pas mus į kadrą?

  Mano vaikas yra labai bendraujantis ir labai gražiai žaidžia su kitais vaikais, taip ir norisi nufotografuoti drauge su kitu vaiku, bet pagalvojau, gal to kito vaiko mama nenori, kad jos vaikas patektų į svetimo žmogaus kadrą, aš pati nenorėčiau, nes paskui neaišku kur ta nuotrauka bus viešinama.

  iinnggaaKiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  Su visai svetimais vaikais nefotografuoju, bet pavyzdžiui kieme, darželyje tai atsiklausiu ir pasakau, kad atsiųsiu el paštu ar skaipu nuotraukėles :) Iš karto apsimainom paštais ir visada persiunčiu nuotraukėles.

  lydekaite

 2. 3

  Tokių nuotraukų kad kadre būtų svetimų vaikų kaip ir neturim.Nebent gerų draugų ar artimųjų vaikučiai būtų.Na,o tokios nuotraukos,kaip mokyklos,darželio ar kokių šventinių renginių,tai savaime suprantama kad kadre gali pasitaikyt ir nepažystamų vaikų, bet juk normalu,negi dabar imsi visus aplink vaikyti,kad tik nepapultų į kadrą.Net nekreipčiau dėmesio.

  Anonimas

 3. 2
 4. 2

  ne nefotografuoju svetimu vaiku...

  Anonimas

 5. 2

  tikrai yra teke nufotkinti su kitais vaikais savo vaika. bet gereu as vengiu,gereu kad atrodo aplinkinem kad kitu vaiku neimu y kadra...

  domisi

 6. 2

  Fotografuoju tik atsiklausus teveliu,jei buna nieko pries nufotografuoju,nors siaip pati kazkaip stengiuos fotografuot,kad svetimi vaikai i kadra nepapultu,jog paskui nebutu nemaloniu situaciju.

  Bosiene

 7. 2

  kartais pasitaiko kad koks svetimas vaikas papuola i kadra,dar nepasitaike konflikto su tevais del to.O kad kiti teveliai damrydami nuotraukas ir mano vaika nufotkins tai nalabai ir pykciau

  sandi

 8. 2

  fotografuoju tik su pazistamu vaikais,su svetimais neteko dar.

  bantukas

 9. 2

  Jei tai draugu vaikai,tai leidimo neprasau,o jei nepazystamu,tai paklausiu ar galima kartu nufotografuoti.

  marinaaa

 10. 2

  fotografuoju, laikau savo asmeniniam archyve, o jei noriu idet, pvz, i facebook, atsiklausiu ar galima.

  reda83