Atsakymai

 1. 3

  Visų pirma kodėl taip kietėja? Ar tikrai dėl maisto?
  pirma siūlau nebenaudoti termometro, nes atsipalaiduos raumenukai, kurie dirba tuštinantis ir vaikas kad ir valgys lengvą maistuką nebepakakos be termometro, nes raumenukai bus nusilpę. Galvojate, kad darote gera vaikui, tačiau dažnas termometro naudojimas išangėje pasunkina tuštinimąsi savarankiškai.
  Tai vat siūlau visų pirma nebenaudoti termometro, o geriau kokį duphalac sirupą pagerti, kad pati emrgytė pradėtų daryti kakutį. O maistas turi būti pilnas ląstelienos. T.y jeigu jau kruopytes valgot tai daugiau grikių duokit, neduokit ryžių, daug vandenuko lai geria, bananas reguliuoja viduriukas, obuoliukų daug duokit... net nežinau ką jūsų vaikelis šešių mėnesių valgo... aš tik pradėjau primaitinti vaiką nuo šešių, bet gal jūs anksčiau pradėjote?
  Žodžiu jeigu iš kruopyčių tai grikių daugiau duokite, mažiau druskos naudokite jeigu naudojate iš viso... o šiaip pasikonsultuokite su gydytoju, nes termometras tikrai ne išeitis. Reikia ieškoti priežasčių dėl ko visa tai darosi.Gal mišinukais maitinate ir neseniai pradėjote kitą naudoti? Gal tai mišinukas kaltas...

  lydekaite

 2. 2

  Pabandykite dar pagerti geruju bakteriju, pvz., bifolac, jie atstato zarnyno mikroflora, turetu padeti, bet reik pavartoti nemaziau kaip 2 savaites.

  AgnesDarija

 3. 2

  Pritariu lydekaitai, geriau duokite slyvu sulciu atsigerti, venkite ryziu, bananu ir kitu produktu kurie kietina viduriukus, o jei valgo ryzius, tai i juos imaisykite slyvu tyreles.

  AgnesDarija

 4. 1

  tai kad tokio maziaus mazai ka valgo, tikrai nuo ankstyvuju morku , slyvu , bulvyciu tyreliu nekietes, ipilkit aliejuko alyvuogiu. O ryziu, manu as nedaviau tokio amziaus kudikiui

  vinipukas

 5. 1

  RIMTAI MORKOS KIETINA VIDURIUKUS??

  Rugsėja

 6. 1

  nenaudokit termometro,vaikas nesugebes savaime pasitustinti,skysciu nepamirskite duoti,virintas vanduo arba arbata nepamainomi normaliam zarnyno darbui

  ruta26

 7. 1

  maniskiui labai virtos morkos kietindavo viduriukus :) o daugiau tai ziurekit ar skysciu daug geria, nes nuo to irgi gali priklausyti viduriu uzkietejimas :)

  Smillgele

 8. 1

  Venkite morkų, ryžių. Avižų košytė labai gerai viduriukams, moliūgas irgi gerai

  Pabuciuok

 9. 1

  mums irgi kieti, valgom tą patį, ką ir jūs. vienas iš svarbių aspektų norint, kad lengviau pakakotų - mankšta ir judėjimas, patampykit, paminkykit pilvelį, ant pilvo dažnai gulėti, bent mums po mankštų kažkiek geriau.

  Rugsėja

 10. 1

  matau kad kieteja,nes padaro labai mazai kaip triusiukas tokias spireles ir kakius lb.kietas...tkr nezinojau kad morkos kietina kaip tik gavojau kad laisvina ir daugiau duodawau,aciu uz ats

  jolanta1