Atsakymai

 1. 1

  Auginant vaika,nesvarbu ar buvot isleista NGA ir VPA darbe,ar nedirbot bet buvot su vaiku namie iki 3-ju metu,tas laikas skaitosi kaip stazas.

  Jolka123

 2. 1

  Jeigu turit 18 men stazo per paskutinius 3 metus,tai priklausis bedarbio pasalpa.

  Jolka123

 3. 1

  Taip, mamytės teisingai parašė 18 mėn per
  36 mėn laikotarpį turėtų būti išdirbta nesvarbu keliose darbovietėse. Jeigu dirbote metus darbovietėje ir sakykime metus ar du metus buvote išleista motinystės atostogoms ir paskui išėjote iš darbo tai motinystės atostogos taip pat įeina į darbo stažą. Tuomet tie metai kai buvote su vaiku namuose irgi skaitosi, kad :dirbote". ;) Jeigu vaiką auginote neįsidarbinusi, tuomet darbo stažas buvo nutrūkęs tuos kelerius metus..

  lydekaite

 4. 1

  turi buti stazas per 36 menesius 18 menesiu isdirbtu,bet nebutinai vienoj darbovietej,jei buvot dekrete,tai i staza ir isiskaiciuoja.Pasalpa yra mokama 8 diena po isiregistravimo darbo birzoje ir mokama uz praeita menesi

  ruta26

 5. 1

  kiek zinau nesvarbu ar vienoj darbovietej ar keliose bet esme ta kad per 3 metus turit turet 1,5m darbo staza. arba jei buvot dekrete tai ten irgi isiskaiciuoja kaip stazas. manau jolka123 greit jums pasakys tiksliau :)

  arcita

 6. 1

  nepriklauso, turėjai išdirbti mažiausiai metus su puse, kad gautum pašalpą,kurią moka pusmetį

  Pabuciuok

 7. 0

  comparaison viagra tadalafil levitra AnaefT <a href=https://bansocialism.com/>cialis prescription</a> broonfendoge Priligy Verschreiben Lassen

  Anonimas

 8. 0

  kad gaut bedarbio pasalpa reikia turet nepertraukto darbo stazo 18 men. jis gali susidet ir i6 skirtingu darbovieciu

  Anonimas