• 12ats.

  Kaip manote, ar skundai apie lietuviškas agentūras, įdarbinančias užsienyje, yra pagrįsti? O gal agentūras šmeižia konkurentai?

  Pavyzdys čia: http://www.skundai.lt/darbdaviai/?sid=9639&act=comments&nuo=0

  Eve89Kiti klausimaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  Yuki: ačiū už atsakymą. Gal galite plačiau papasakoti, kaip buvo: ar pasitiko kažkas iš UK gyvenančių žmonių (agentūros atstovų), kokiom sąlygom apgyvendino (ar buvo gyvenamoj vietoj dušas, internetas, dujinė ir pan.), ką kalbėjo apie darbą? Gal žadėjo, kad "tuoj tuoj bus, tik dar truputį palaukit"?

  Eve89

 2. 4

  tik dabar pamaciau, kad jau esu atsakiusi, i si klausima.

  na, mus (vaziavome su vyru) pasitiko tokia moteris, kuri mums parode, kur gyvensime. parode musu kambari, iskart paprase dviem savaitems i prieki uz nuoma. sake, kad jau rytoj ar poryt galesim pradeti dirbti. taip laukem dvi savaites... is kitu zmoniu suzinojom, kad ji niekam darbo dar nera suradus, bet jei kas nesumoka uz nuoma, tai buna baisu... suzinojau, kad visi darba gavo per agentura, esanciame miestelyje salia. ten nuvykau, uzsiregisravau, ir nuo sekancios dienos pradejau dirbti. o ta "nuomotoja" elgesi, lyg nieko nenutiko, lyg taip ir turejo buti... :) tai tikrai nesuprantu, kam tai agenturai reikejo moketi, kad sita nuomotoja mums surado? :D
  beje, namas buvo normalus, kambarys taip pat, didziulis vonios kambarys su dusu (buvo ir neveikianti yakuzi:), bet vienu metu name gyveno net 16-ka zmoniu, kai kuriuose kambariuose po tris zmones. o tai nera legalu.

  Yuki

 3. 3

  Dėmesio! Mielieji Lietuvos žmonės! Perskaitykite šį skelbimą iki galo. Nevažiuokite dirbti į užsienį, jeigu neturite pažįstamų. Įdarbinimo agentūros žado aukso kalnus: pastovūs darbai fabrike, sandėlyje, tačiau neapsigaukite. Jie tvirtins, kad viskas bus gerai, 200 procentų kad gausite darbą, įtikinės, kad užmigdyti jūsų budrumą. Nėra tokios firmos, kurios sėkmingai Jūs įdarbins užsienyje (nebent yra viena žinoma agentūra „Agropraktika“, sunkūs darbai žemės ūkyje), rekia darbo ieškoti patiems, žinokite užsienio kalbą(bent minimaliai, kad patys įsidrabintumėte į fabriką, be kalbos nepriims), nevažiuokite vieni, nevažiuokite į užsienio kaimus (pvz:.Anglijoje, tokius kaip Norwich, Wisbich ir panašiai) tai tas pats kaip važiuoti į mūsų Šilalę ar Šilutę ir naiviai tikėtis darbo. Aferistai siūlo darbus fabrike, o iš tikrųjų pasiūlys darbus lauke, kaip vergams, kad mokėti jiems už buto nuomą, o jūs būsite kaliniai. Policija ten jums nepadės-kyšį jie gauna nuo jų ir viskas tvarkoj.

  ( VISI įdarbinimo agentūros „Top Job“, „Eurostaff“ ir t.t, nereikia net įvardinti, jų labai daug! Visos agentūros ieško patikliųjų. Tad būkite budrus ir neapsigaukite, nes liksite be pinigų, sugadinsite sveikatą, nervus. Platinkite šį pranešimą ir rodykite kitiems. Galbūt mažiau naivuoliu bus.

  P.S. Žmonės išvažiavo dirbti, bet liko be pinigų ir darbo. O bilietui atgal į Lietuvą sutaupė ir pervedė į banko sąskaitą po truputi pažįstami, giminaičiai iš Lietuvos.

  Anonimas

 4. 3

  Sumokejau 500lt. agenturai EKKER GROUP, o nuvykus i UK paciai teko darba susirasti.
  O juk kartais ne tik 500lt. praso...
  Nebetikiu tom agenturom.

  Yuki

 5. 2

  as per agentura vaziavau dirbti, tai iki siol nesuprantu, kodel turejau tokia suma sumoketi uz nieka... darba radau pati, per vietine agentura, jau nuvykus i uk.

  Yuki

 6. 2

  Aklai tikėti nereikia,nei gerais,nei blogais atsiliepimais.
  Nes tikrai, jei su tą įmonę nesate niekad susidūrus, tai skaitomi atsiliepimai gali labai suklaidinti.
  Žinoma jie gali būt ir tikri, įvertinti sąžiningai,ir be abejo tyčiniai blogi,menkinantys,ar atvirkščiai meluojama kad "reklama" nerealiai patraukli atrodytų.

  Anonimas

 7. 1

  pagristi tikrai,pati esu tokiu istoriju girdejus kad siurpu

  sandi

 8. 1

  Tikrai pagrįsti, bet yra ir gerų firmų

  Ganešas

 9. 1

  as vaziavau per agentura viska buvo labai gerai mane pasitiko, gyvenimas pranoko lukescius,islaidu beveik jokiu.tai as esu dekinga agenturai,cia mano tokia patirtis,bet aisku daznai kitur girdziu kad ir apgauna.

  sandritute

 10. 1

  Taip, labai dažnai dėl konkurencijos skundžia viena kita, todėl tas puslapis gali ir paklaidinti, todėl siūlau eiti į forumus ir pažiūrėti ką paprasti žmonės, kurie išvyko ar neišvyko šneka apie tas agentūras. Pvz Norvegijos Lietuviai dalinasi savo paatirtimi dėl tų agentūrų - yra ir nukentėjusių ir išvykusių, net rašo kokiom sąlygom dirba, kiek gali uždirbti... http://lietuvis.no/index.php?option=com_kunena&func=showcat&catid=6&Itemid=187
  Anglijos lietuvių ir kitų šalių nežinau, bet manau irgi tokie panašūs forumai turi būti kur žmonės dalinasi savo patirtim. Ir čia tikrai ne šmeižimas, nes žmonės patys vyksta, patys bendrauja, užsiregistravę jau ilgą laiką, kitose temose diskutuoja apie tos šalies gyvenimą ir t.t... ;) o tas skundai.lt kas nori tas rašo.. konkurentai labai daug prirašę.

  lydekaite