• 26ats.

  Jehovos liudytojai

  Sveiki,
  Domina jūsų nuomonė, kaip manot ar Jehovos liudytojai - relgija ar sekta?


  p.s. savo atsakymą pagrįskit, ne vien atsakydamos sekta. (tiesiog duokit pavyzdžių kodėl taip manot, arba jei manot kad tai yra tikrasis tikėjimas irgi kodėl taip manot.

  MercifulReligijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  kai buvau vaikas turejom kaimynus jehovos liudytojus, labai geri zmones, bet musdavo savo vaikus, einant gatve karta girdejau kaip muse savo dukra, o ta klyke. Teko pabut netgi ju susiburime, tai nieko ten blogo nera, na jie man keistoki atrode, bet nepiktybiski. Sunku pasakyt sekta ar ne, bet as nenoreciau buti viena is ju.

  Anonimas

 2. 1

  tokio dalyko kaip "sektos statusas" mūsų valstybėje iš viso nėra. Lietuvos įstatymuose žodis "sekta" apskritai nefigūruoja. Jehovos liudytojai yra registruota religinė bendrija, turinti savo įstatus, buveinės adresą ir visus būtinus rekvizitus.

  raima

 3. 0

  Sekta vienareikšmiškai.. Verbuoja nepilnamečius.. Griauna šeimas, vaikai atsisako tėvų, švenčių, draugų.. Ar tai normalu..

  Anonimas

 4. 0

  https://www.youtube.com/watch?v=CNEH8zD8m5s&t=110s

  Anonimas

 5. 0

  Biblijos tiesos yra teisingos, bet , kad suprasti kur yra tiesa o kur ne, butina skaityti Biblija, melstys, nes kitaip nesuprasite kur tiesa o kur melas, Jahovos liudytojai daug tiesos pasako, bet visi žmones (kurie yra jahovos liudytojai) yra pasiklydusios aveles, uz kurias butina melstys, kad Dievas atvertu joms akis. Jie yra Nuosirdus ir geri zmones patikeja melu sumaisytu su tiesa, jie del to nekalti.. Kalta Sargybos boksto organizacija, todel jie turedami tiesa pries akis jos nematos, nes ju akys aptrauktos migla...
  Jeigu esi Jahovos liudytojas, nemanau, kad suprasi tai.. nes Organizacija viskam turi paaiskinima (savo, ir neklystancia, nes tik jie yra vienintele tiesa).(psichologija- jeigu jie yra tiesa automatiskai visa kita yra melas) Jeigu esi Jahovos Liuduytojas, kodel Biblija skaitant reikia kartu skaityti ir organizacijos leidinius?Kurie paaiskina Biblija. Aisku viresnieji sakys: nebutina vien tik su jeis skaityti, bet jie paaiskina kas nesuprantama biblijoje..Kodel atskirtieji nuo bendruomenes negali bendrauti su savo seimos nariais? (yra keleta isimciu), kodel rengtys reikia butent taip ir ne kitaip , ?(yra taisykles, kad kartais jums neatsivertu akys ir nepamatytumet kaip viskas yra is tikruju.. nes kiti buna suklaidinti , kad buna atskirti nuo organizacijos (kas blogiausia, daznai labai organizacija, kas palieka, neiesko Jezaus, bet pasineria i netikejima aplamai, nes nuo "visu" dvasiniu dalyku ir visu "taisykliu", jau bloga buna)) Dievas jug neziur i apranga.(bet vyrai turetu rengtys su kostiumu ir pan.) Jeigu esi Jahovos liudytojas, prašau pasimelsk Dievui kaip Jezus ismoke, Tevui Dievui, kad per Jezu Kristu, veikiant Šventajai Dvasiai, jis atvertu tau akis, ir jeigu stebesi viska ne paviršutiniškai, 100 % , garantuoju, tai pakeis tavo gyvenima..Turi uzduoti sau klausimus, i kuriuos tau be abejones gali atsakyti viresnieji,(jie i viska turi paaiskinima, tik ju paaiskinimas buna is organizacijos o ne paciu suprastas) bet visu pirma turi atsakyti tu pats...
  Kodel Biblija geriausia skaityti, tik su sargyvos boksto leidiniais? (turiu omenyje ir pabusk leidinius ir pan.)
  Koks tavo asmeninis santykis su Dievu?
  Kodel butina i Dieva kreiptys JAHOVA vardu, jeigu kristus i ji kreipesi Teve? (ir moke mus taip melstys).
  Ar skaitei/ ziurejei bent viena liudijima, zmogaus kuris paliko organizacija ir prieme Jezu kristi i savo gyvenima?
  Ar jezus yra tavo gyvenime? jeigu taip ,kodel sueigose nekalbama apie ta, kaip jezus veikia tavo gyvenima, kaip veikia sventoji dvasia.. ? Galbut kikurie klausimai banalus, bet i juo atsakyma jau dabar tikrai tikiu, kad turi, tik isigilink kokie klausimai ir kokie atsakymai ...
  Jahovos liudytojai turi biblijos vertima, kurie pavadino "NAUJOJO PASAULIO“ VERTIMAS, ji isverte Sargybos boksto organizacija, aisku, kas tiksliai ja verte tai nera zinoma ir paslaptis,..(jie sakys ekspertu komanda, kuri tirineja biblija ir pan.), ar vertimas yre blogas? is vienos puses jis beveik teisingas.. Bet su dideliu beveik..bet jeigu paziuretumete i visas tas vietas, kurios parasytos originalo kalba, galima tai padaryti ir per google lengvai gan,visos tos vietos kurios dazniausiai nesutampa su kitais biblijos vertimais (kaikur yra pakeisti zodziai, ju junginiai ar kitaip isdestyti jie), yra diskutuotinos, tai nereskia, kad jos nera visiskai neteisingos, bet jos yra isverstos i Jahovos Liudytoju Organizacijos naudai, ir doktriniai, kuria jie ispazysta , .. Greicausiai taip yra todel, kad kiek besigincytum negaletum yrodyti savo teisumo.. nes tai tokios vietos, kurios originalo , kalba labai gan filosofiska, keliancios dviprasmiskus klausimus, ir pan. Viskas daroma tam, kad nepaliktum organizacijos, kad neturetum ne minties skaityti kitus biblijos vertimus, nes NAUJOJO PASAULIO VERTIMAS, yra "tuksliausias", vertimas iki siol kada isverstas,..Kad visa tai pamatyti reikia, gan giliai kapstytis, ir sargybos boksto organizacija, daro bet ka, kad tik maziau tau kiltu klausimu, kad maziau ziuretum i pasauli, kad maziau matytum tikraji Kristu, ir tikraji Dievo zodi. Jeigu ieskote Dievo, ieskokite jo is visos sirdies, ir visu protu.. jeigu buvote, vienos konfesijos baznycuoje nueikite ir i kita, kad isitikintumete, kaip jus klystate ar kokie teisus esate..

  Jn 8, 32 -Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus.

  Anonimas

 6. 0

  Buvau daug metu JL. Galiu pasakyti kad tai destruktyvus kultas ir totalitarine sekta vienu metu. Galiu pagristi savo zodzius.

  Anonimas

 7. 0
 8. 0

  LR įstatyme apie oficialias religijas (kuris nesikeitė nuo 1995 m.) 5 straipsnyje yra nurodomos devynios tradicinės religijos. Ačiū Dievui, kad ši, užimantį antrą vietą pagal įtrauktųjų skaičių pasaulyje, D.A. Adamso valdomą < 7mln. narių sekta, prisidengianti religija nebus tame sąraše. Plačiau: http://rutube.ru/video/9ddc8c88944b365e65f56f35f588ed3f/ Lygiagrečiai pateiksiu statistikos apie didžiausią pasaulyje sektą - mormonų. Jų valdovas Solt Leik Sityje T. Monsonas visame pasaulyje koordinuoja bei valdo 11 068 861 mormonus, kurie moka bažnytinę dešimtinę (nuo 10% savo mėn. atlyginimo). Iš viso gaunama virš 4 mlrd. dolerių. kas mėnesį. Apie mormonus bei masonus plačiau: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k4Z541YW3w

  Anonimas

 9. 0

  Čia rasite atsakymą į savo klausimą: http://www.lksb.lt/straipsniai/straipsnis-107.htm
  Mano nuomonė vienareikšmiška: SEKTA, kuri mano seserį pavertė žmogumi be smegenų.

  Anonimas

 10. 0

  Anonimui. Sakai 58 nauji asmenys, o kiek išėjo iš organizacijos? Pateik paskutinių kelių metų skaičius. Kodėl statistikos nebuvo Karalystes tarnyboje? (Ji buvo rusiškuose leidiniuose). Jaučiu tu pats vaikų neturi ir dirbi Kaune, vertimo centre. Tau apie vaikų šventes mokykloje nesuprasti. Aš apie alkoholį nieko nesakiau, tai , kad nenukryp į šalį.
  Jei esi kietas atsakyk:
  1. Kodėl prie Raselo kapo stovi piramidė? Ją galima rasti per Google Earth. Beje tai masonų kapinės, šalia masonų centro.
  2. Kodėl seniau Jehovos liudytojai savo simbolikoje naudojo karūna su pasvirusiu kryžiumi? (Tai masonų ženklas). Iveskite į google ,, subliminal jehovah“ vaizdai. Pamatysite kokie paveikslėliai jų literatūroje.
  3. Papasakok apie 607 m. apie jeruzalės užėmimą, kodėl ši data nesutampa su visu likusiu pasauliu?
  4. Dar papasakok kaip antras organizacijos prezidentas gyveno iki pat mirties (Ruterford) pastatytoje viloje, kurioje turėjo apsigyventi prisikėlęs Abraomas.(http://en.wikipedia.org/wiki/Beth_Sarim).
  5. Prisipažink kiek kartų skelbėte pasailio pabaigą kuri neįvyko.

  Anonimas