• 6ats.

  Kur esate apsidraudusios ar apdraudusios vaikus nuo nelaimingų atsitikimų, kriitnių ligų, gyvybės gal draudimą esate pasirašiusios, o gal vaikui kaupiate ateičiai kažkokioje firmoje pasirašę sutartį? Ar pasidomite, palyginate kelias bendroves apie jų turimus turtus, sekmingą ar nesėkmingą veiklą? Ar turėjote jau kokių atsitikimų, kad draudimo bendrovė išmokėtų pinigus už kažkokią nelaimę ar kai vaikas sulaukė 18 metų? Na, parašykite atsiliepimą apie savo draudimo bendrovę - kodėl būtent ją pasirinkote, o ne kitą?

  Gal kas draudėtės Amplico Life? Gan geros sąlygos (lyginu tik su Bonum Publicum po kol kas) bet viskas taip gražiai skamba, bet juk taip nebūna ... parašykite savo patirtį apie savo draudimo bendrovę ;) Gal turėjote kokių nusiskundimų ar kaip tik labai patenkintos esate?

  lydekaiteŠeimos finansaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 2

  tikrai, uzmirsau pasakyti, kad mes taip pat apdraudem lietuvos draudime, puikias salygas pasiule, dar nuolaida gera padare tai ir draudem :)

  shirsyte

 2. 2

  vaika apdraudem nuo nelaimigu atsitikimu , o nepasitikim kaupiamuoju, kai tokie dalykai su bankais vyksta, tai kiekviena menesi atidedam tam tikrai dali pinigu i saskaita kita ir tai bus vaikui. patys neapsidraude kazkodel. bet tikrai gal vertetu :)

  shirsyte

 3. 1

  vaika apdraudeme kai jam buvo gal virs metuku,tiesiog buvo geras pasiulymas belaukiant banke,Lietuvos draudimo konsultante uzkalbino mus,nes buvom su vaiku vezimely,ir pasirasem sutarti,dabar kasmet tik prasitesiam.o kreiptis dar neteko,neturejom aciu dievui jokiu traumu

  sandritute

 4. 1

  Mano dukra susilaužė ranką ir be problemų pervedė jai 1000 lt. Vaikai apdrausti studijų draudimu + nuo kritinių ligų, traumų, o taip pat ir aš su vyru apdrausti tuo pačiu draudimu. Esam ergo apsidraudę, nes ten mano draugė dirba.

  marcipana

 5. 1

  aš savo mažiuka apdraudžiau lietuvos draudime nuo nelaimingu atsitikimu, negaliu pasakyt ar gera si kompanija nes kitose nesidomejau tiesiog pasiule pažistama draudeja ir apdraudžiau!

  Star_blue

 6. 0

  Labai geras sąlygas kaupiamajam draudimui siūlo bendrovė draudimo Compensa. Tik jų filosofija yra tokia, kad jie dažniausiai siūlo pagrindinę draudimo sutartį sudaryti vienam iš tėvų (mamai ar tėčiui- priklausomai nuo to, kuris yra pagrindinis maitintojas), ir prie suaugusiojo įtraukti vaiką kaip papildomą apdraustąjį. Išmokų lentelėje procentai pagal traumų rimtumą vieni iš didžiausių, lyginant Aviva, PZU, Bonum publicum. Lietuvos draudimo apsaugos taip pat vertos dėmesio, bet jų draudimas yra kasmetinis, ne kaupiamasis.

  mmergina