• 14ats.

  Mano zuikis jau pradėjo rimtai draugauti su puoduku, naktys sausos, dieną pats pasiprašo,arba jei nepasiprašo,pasodinu ir kai nori padaro.Bet dabar iškilo klausimas,jei išeinam ilgiau iš namų,tarkim į parką. Dėti sauskelnes ar pasiimti kitas kelnytes jei būtų avarją? nes puoduko tai nesinešiosiu, o patupdžius tai nesysins... Bijau,kad jei bus su pampiu tarkim puse dienos,paskui vėl nedarys i puoduka... gal ir durnas klausimas, bet pirmas vaikas...;)

  kaip jūs darėte? pasidalinkite patirtimi :)

  NojukasVaikasĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 5

  mes ir jau beveik draugaunam su puoduku :) naktys sausos , bet diena kartais dar pasisiojam uzsimirsusios,ir niekaip neina ismokti pradet kakoti i puoduka, bet i lauka visada einant dedu pampersa , nes kazkaip lauke maut kitus triusikelius ivykus avarijai nenoriu

  nežiniukė

 2. 4
 3. 3

  Aš jau nuo anksti nedėjau sauskelnių ir į lauką einant šiaip sau pasibūti nedėdavau sauskelnių o tik įsimesdavau atsargines. Vien tuo neapsiribodavau, aš jį mokinau atsistojusį sysiuką daryti, lauke valandos bėgyje kelis kartus vesdavau pasiusioti atsistojusį kur į krūmą ar pan.. kai pasisiodavo būdavo man jau ramu.. na vesdavau jei namie nepadarydavo prieš išeinant, o jei padarydavo tai iš viso ramiai dvi tris valandas vaikščiodavau ir nelįsdavau prie jo :)
  Jeigu eidavau kur į svečius tai būtinai namie nusysindavau ir kandangi mokėjo atsistojus daryti sysiuką tai vis svečiuose vesdavau į tualetą, nepasiekdavo jis klozeto dar tai pastatydavau ant klozeto ir taip pataikydavo :) Pampersų tikrai nedėdavau. Bet kelnytes ant pakeitimo visur nešiodavausi :)

  lydekaite

 4. 3

  Manau kad geriausia pasiimti atsargines kelnytes ar kazka, jei netycia ivyktu "avarija" :)
  O jei ilgesniam laikui kazkur einate, tai gal geriu pampersa uzdeti.

  Yuki

 5. 3

  as tai dariau taip pacioj pradzioj kai ismoko daryti dar kokia savaite dedavau papm kai eidavom kur toliau nes kitaip butu buvusi avaria:)o paskuj jua kai net ismoko daryti kloziate tai tas ivyko labai greit nebereikia jokiu pampersu tik nakciai uzdedu

  jasulaitiene

 6. 3

  su mano vaiku tas pats. ir kilo klausimas, ka daryt. tai visada pasiemu atsarginius rubelius. bet vaikas ilgai istempia nepasisiojes. tai dar avarija neatsitiko...

  baliutavic

 7. 3

  O as jei bunam parke laikau ir daro ant zolytes ir man negeda juk vaikas.

  marinaaa

 8. 3

  Kai tokie orai ir vėjai pučia geriau jau pampersą uždėt ir rami galva,o ant puoduko vaikas visada spės išmokti vl daryti :) neduok Dieve dar perpūstų mažylį kur uždegimą įvarytų peršaltų kelnytes perrenginėjant, juk parke nėra kur perrenkti :)

  safyra

 9. 2

  Aš maunu atprastukes (su pastorintu klynuku) ir kelnytes maunu, tai, jei padarytų, bent jau balos nebūtų, tik sušlaptų. Ir pamainą įsidedu.

  marcipana

 10. 2

  Nebijokit sauskelnių vaikui uždėti niekur nedings vis tiek ateis laikas ir išmoks tuštintis kur reikia :)

  Juodrastuke