• 12ats.

  del ko gali pakilti temp ?mums 2 met ir 4 men .lyg ir viskas gerai, nei kosti nei slogos nera,dantukai visisi isdyge,bet temp pakilo 39, numusu ,po kurio laiko vel pakyla.mergyte bijo gydytoju, tai pasiskambinau paklausiau ka daryt, sako kad ziuret i vaiko savijauta, jei nera vangi, mieguista, tai namie but, o jei kas is kart vezti i poliklinika.galvoju gal vejaruopiais susirgs

  Tnijole2-4  metukaiĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 1

  mes japu kpligoninej, isejo taip,kad kaikurios buvo beveik teisios,.dabar gulim ligonineje su uliojancia angina.bet sako kad laiku pastebeta, ir kad greitai turi praeit

  Anonimas

 2. 1

  Mums tokia auksta temperatura buvo,kai sirgom tridiene karstine.

  Jolka123

 3. 1

  ir dar nepaminejau - nebuvo ir mums jokiu simptomu, nei gerklyte, nei sloga, nei kosulys, nei ausytes.

  Lulu

 4. 1

  neuokaukit su tom temperaturom, jei temperatura laikosi 72 val. tuomet vaziuojat tiesiai i ligonine, padarys tyrimus ir matys, nes kalbu is patirties, pati auginu dvi mergytes. Mano mazajai pora kartu buvo slapimo taku uzdegimas, tai temperatura ir 39-39,5. Numusu ir vel pakyla, nelinkeciau sios bjaurasties, bet del sventos ramybes pasidarykit kraujo tyrima.

  Lulu

 5. 1

  nezinau kaip jus,bet as esu isibaiminusi to meningokoko,ir pacios gyd ir per tv pastoviai juk kartoja,kad jei vaikui is niekur nieko be jokiu slogu ar kosuliu pakyla auksta temp,geriausia kreiptis i gyd ir tegu padaro tyrimus.nenoriu as jusu gasdinti,bet zinot,juk geriau nuvaziuoti ir nusiraminti nei galvoti kas cia gali buti.net jei ir inkstu uzdegimas ar ausyciu,vistiek juk reik pasirodyti gydytojai,kad apziuretu,paskirtu vaistus ar pan.

  mylime

 6. 1

  Nemanau,kad vejaraupiai.Tokios aukstos temperaturos pasekmes gali but ivairios.Ausyciu uzdegimas,bet jai nera slogos,tai gal ne.Virusas.Inkstu uzdegimas.Mano vaikas su inkstu uzdegimu buvo vangi tik kylant temperaturai,o veliau duko,kaip pasiutusi.

  grirute

 7. 1

  O ar šlapinimasis nepakitęs? gal mažiau daro ar po mažai? gali būti ir inkstų uždegimas. Pradžioje gali visai nieko neskaudėti ir šlapintis gali lyg normaliai, arba galite nepastebėti, kad daro rečiau arba po mažiau. Pastebėkit.. Gali ir tų inkstukų neskaudėti, nei šlapimo pūslės, o temperatūra kilti ir kilti, numušit ir kils vėl aukšta, vėl mušit - vėl kils. Spėlioti mes galime tik, bet visko gali būti, kad ir inkstų uždegimas. jei delsit tai ne duok DIE koks inkstų nepakankamumas neišsivystytų. Reiktų bent šlapimą priduoti, kraujuką paimti.. o kad gydytojų mažiau bijotų reikia vis nuvesti profilaktiškai, kad matytų, jog daktarai nėra baubai, galima pas juos ir pažaist ir jie ne visada blogi :) o jeigu vengiat ten eiti tai ji dar ilgai bijos. O šiuo atveju kad ir kaip mamytei širdelę skaudėtų manau nereiktų žaisti ir vis tik pasirodyti, o ne laukti galimų skaudesnių pasekmių. Paskui dar ir į ligoninę paguldyt kur daktarų pilna bus ir visi bus labai blogi jai, nes ir durs ir vastukus girdys.. Anaiptol besimptomė temeratūra nėra gerai, kažkur yra uždegimas, kurį reikia slopinti. Vėjaraupiams kiek žinau būdinga temperatūra ir greitai pasirodantis bėrimas, neparašėte kiek laiko ji jau taip karščiuoja neišberta.
  Aš vis tik siūlyčiau išsikviesti daktarę į namus, aišku paruošti sysiuką tyrimams. Na per telefoną gali patarti daktaras, bet kai nemato paio vaiko, nei tyrimų nepasidarę tai ką ten gali patart? Daktaras irgi gali paspėliot gal tas gal anas. O gal ir pati mamytė ne viską pastebi?

  Man asmeniškai būtent taip ir buvo aukšta temperatūra kilo vis, numušiau, kilo vėl. Na ir vėliau ėmė mausti inkstus. Neįkyrus tas maudimas, gal vaikas nesako ar jam gal iš viso nemaudžia.. net nežinau.. bet man jei nebūtų maudę inkstų tai aš net nebūčiau surpatus, kad man inkstų uždegimas. Tai ką kalbėti apie mažą vaiką?
  Na o gal tikrai po dienos pasibers vejaraupių pūslelės... gal.. gal..

  lydekaite

 8. 1

  Duokite siaip skysciu gerti jai kuo daugiau. Jei ji elgiasi kaip visada tai tada dar palaukite, ziurekite kaip vakare bus. O siap mums kai buna taip, tai vaziuojam i poliklinika ir padaro kraujo tyrimuka.

  mari25

 9. 1

  net gerklyte normali,as klausineju ar nieko neskauda, sako ne. be to zaidzia kaip ir visada

  Tnijole

 10. 1

  Mums dažnai taip būna. Be jokių simptomų,nei sloga ,nei kosulys ,visiškai nieko. Bet dažnniausiai mums priežastis raudona gerklytė. Svarbu gerai prieš ryškią šviesą,ja apžiūrėti

  Anonimas