• 26ats.

  Jehovos liudytojai

  Sveiki,
  Domina jūsų nuomonė, kaip manot ar Jehovos liudytojai - relgija ar sekta?


  p.s. savo atsakymą pagrįskit, ne vien atsakydamos sekta. (tiesiog duokit pavyzdžių kodėl taip manot, arba jei manot kad tai yra tikrasis tikėjimas irgi kodėl taip manot.

  MercifulReligijaĮsimintasĮsiminti

Atsakymai

 1. 3

  tik nesivelk i tokias sektas... ejo kazkada pas mus i namus, siule tapti vienais is ju, ten jie per tuos savo susirinkimus uzsihipnotizuoja. mieste Lietuvoje kur gyvenu maciau karta vakare pro langa toje ju jehovos liudytoju karalysteje, tai visi kaip narkotiku prisirije atrode :///

  Yuki

 2. 2

  Briedantai jie o ne iehovystai ;) .Tokių iš tolo neprisileidžiu. Apeinu ratu,tegul sukas savame rate.ar čigonas,ar iehovas.. ar tas kuris nors dievų prisitatytu,man jie marazmatikai.

  Anonimas

 3. 2

  Mano kaimyne įsivėlė į tokią sektą, tai jau aprašė savo būtą šitai sektai.......pati nesupranta ką kalba....nusišneka...aišku negalima juoktis iš tokios nelaimes bet....mamytes patikėkit kaip tą sekta pakeitė žmogų....o tokia buvo tvarkinga, maloni ir mėgstanti bendravimą moteriškute. Ir liko be namų, draugų ir net giminaičiai bijo su ja bendrauti.....Nesivelkit....kol nevėlu...

  Jelenaserioga

 4. 2

  Aš nelaikau jų sektantais. Žodis sekta mas asmeniškai turi neigiamą reikšmę. Vaikščiojo ir pas mane viena moteris iš jų. Kiekvieną mėnesį atnešdavo leidinėlius, kuriuos skaičiau. Labai pravartu, nes daug psichologijos, daug problemų sprendimų, daug kas paremta biblija, duotos konkrečios situacijos ir kaip psichologiškai reiktų jas spręsti, atlaikyti.. Tarkime Kodėl pirmieji santuokos metai tokie sunkūs? Arba sutuoktiniai, išlikite atsidavę vienas kitam. Duota konkreti situacija ir ją analizuoja. Duota problema, analizė ir problemos sprendimo būdas. Sprendimo būdas nėra toks, kad tarkim pasakykit tą ir tą ir bus puiku. Tiesiog gilinasi visų pirma į asmenybės gerąsias savybes, kaip blogąsias emocijas palikti ir jų neįsileisti.. Na iš tiesų tie leidiniai labai įdomūs buvo, nes daug psichologijos, kuri paremta biblija.

  Nežinau aš jų kažkokių ritualų ir panašiai, bet žinau, kad Hehovos pasekėjų tikslas yra Dievo karalystė. Tai bus pasaulis, pilnas Hehovos tikinčiųjų - tai pasak jų yra rojus. Pas mus katalikus - krikščionis rojus pas dievą kitoje dimensijoje... Hehovos liudytojai siekia patys rojų sukurti žemėje, išstumti blogį. Jie remiasi ta pačia biblija kaip ir mes katalikai - krikščionys. Turi pasekėją Jehovą, bet tiki į Kristų, Dievą. Tai tam tikra atšaka nuo katalikybės - krikščionybės, kuri turi tam tikrų skirtumų kaip minėjau patys rojų kuria, plėsdami savo tikėjimą. Turi daug panašumų su katalikybę-krikščionybę, bet yra ir skirtumų...

  Iš kur tiek žinau? Nes kartą į mėnesį ateidavo kurį laiką Jehovos pasekėja tuos leidinius man atnešdavo. Pati nepraktikuoju, tiesiog labai gera moteris, daug teigiamų emocijų, pasikraudavau iš jos energijos ir gerų minčių, bet kad ten kokie sektantai, narkomanai nė velnio. Kai kas gali atrodyti keista mūsų akimis, bet musulmonų tikėjimas irgi mums keistas ar ne? O apie apeigas kažkokias kaip pas kokius sektantus iš filmų tai pirmą sykį girdžiu.

  Reziume - nelaikau jų sektantais blogąja prasme. Tai gal net ne religija, bet judėjimas, kuris atsirado gan vėlai ir ne iš pirmo sykio :)

  lydekaite

 5. 2
 6. 2

  sekta, tikybos mokytoja pasakojo kaip vienas vyras savo vaika prazude per ta sekta, gaila nelabai prisimenu tos istorijos. Jahovai prie zmogaus prisislieja tada kaip zmogui buna sunku tada lengviausia palenkti zmones i savo puse. Tarkim kai numirsta artimas jie eina siulo savo pagalba ir pan, taip zmones apdurnina pakol jie tampa sektantais ir nesa jiems pinigus. .

  Eli

 7. 1

  visos religijos yra sektos, pas Jehovus galima rasti nemazai tikejimo spragu, kurie visiskai neatitinka.

  aellita

 8. 1

  Visu pirma ju religija buvo susieta su masonais. Vien jau piramide pastatyta salia jehovos liudytoju ikurejo C.T. Raselo kapo daug ka sako. Naudojama masonu simbolika. Dabar daug ko atsisake. Patys eiliniai jehovistai to net nezino ar apsimeta nezinantys. http://www. youtube. com/watch?v=IPCbtF6YYWc&feature=related
  Kitas ju minusas,kad turejo labai daug klaidingu pranasysciu, apie pasaiulio pabaiga, kurios neisipilde. 1914,1918,1925,1975 irt.t. Iskraipo istorija: pvz pas juos babilonas uzimtas 607m.p.me.
  kai visi mokslininkai skaiciuoja 587 m. p.m.e.
  Tai jiems naudinga,kad ,,sueitu" pranasystes.
  Pilna draudimu nesuderintu su biblija.
  Yra nemazai lietuvoje nusizudziusiu Jehovos liudytoju, daug kas vartoja antidepresantus. Viena sako kita daro. Visas nekilnojamas turtas priklauso JAV. Galima testi ir testi

  Anonimas

 9. 1

  gal daugiau sekta, nes tenka girdeti baisiu istoriju kaip isviliojami turtai, zmones vaiksto kaip ufonautai itikeje tom ju pasakom. skaiciau ir dabar kartais gaunu ju laikrastuku ir knyguciu - idomu paskaityti istoriju bet kai tik prasideda kazkokiu "tiesu" brukimas ir citatos ka jehova sake tai iskart atmetimo reakcija man gaunasi. as turiu viena Dieva, juo tikiu kaip man paciai iseina.

  arcita

 10. 1

  man jie tamsus miškas, nei religija,nei sekta, neturiu nuomonės

  Rugsėja